Diyap Özdemir

Özdemir Isıtma Soğutma
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Gaziantep ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Nizip beyaz eşya servisi olarak 10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, tüm marka ve model beyaz eşyalara destek vermekteyiz.

Nizip Beyaz Eşya Servisi

Nizip Beyaz Eşya Tamircisi

Nizip Demirdöküm, Arçelik, Lg, Beko, Samsung, Airfel, ECA, Bosch, Vestel, Regal, Siemens, Ariston, Beyaz Eşya Özel Servisi.........

Nizip' te 10 yılı aşkın süredir beyaz eşya servisi olarak hizmet vermekteyiz. Tüm marka ve modellerde çamaşır makinesi, buzdolabı ve fırınlarınızı itina ile tamir eder, garanti kapsamında yedek parçalarını ekonomik fiyata temin ederiz.

Beko çamaşır makinesi servisi ve arıza kodları ve anlamları, Bosch çamaşır makinesi tamircisi tambur sorunu, beyin arızası gibi sorunlar ile karşılarşırsanız konusunda uzman bir servis sizlere yardımcı olabilir.

Siemens beyazeşyaların ömürleri kaç yıldır, kullanırken nelere dikkat etmeliyiz, Siemens alırsam ne gibi sorunlar ile karşılaşabilirim gibi beyaz eşya alımından önce dikkat etmeniz konuları sizlere anlatalım.

Arçelik servis yaygın ağı ile Nizip' te yanınızda.  Bosch servis olarak sertifikalı personellerimiz ile sizlere hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. 

Samsung beyaz eşya servisi Nizip' te varmı?  Samsung beyaz eşya servisi olarak Nizip' te 10 yıldır hizmet vermekteyiz.

Beko servis ve beyaz eşya sorunları ile karşılacabileceğiniz kronik sorunalar olabilir mi? Karşılacabileceğiniz tüm sorunları konusunda uzman servisler düşük maliyetler ile çözebilirler.

Vestel servisi olarak Nofrost Buzdolabı gaz kaçırma sorunu gaz kaçağı tesbiti ve gaz dolumu ile giderilip sizlere uzun yıllar hizmet etmeye devam edebilirler. Buzdolabı servisi olarak bizlerden destek alabilirsiniz. Buzdolabı tamircisi gaz sorunlarında sizlere kolaylıkla yardımcı olacaktır.

Nizip beyazeşya servisi olarak 10 yılı aşkın süredir güler yüzlü, profesyonel ve sertifikalı personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. 

Çamaşır Makinesi Tamiri

Nizip Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bulaşık makinenizin buğlu ve parlatma sorunu ile karşı kaşıyasanız parlatıcı seviyesini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Çok yada az parlatıcı seviyeleri bu hataların alınmasını karşımıza çıkartır.

Aynı zamanda bölgelere göre değişiklik gösterse de suyun sertliği de bu hatanın kullanıcılar tarafından alınmasını gösterir. Makinenizde tuz kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bulaşık makineniz deterjan almıyorsa makinenizin içine koymuş olduğunuz bulaşıkların deterjan kapağına engel olup olmadığınız kontrol edin. Düşük sıcaklıklı programlarda kullandığınız parlatıcı seviyesi önemlidir. Bu kontrolleri yaptıktan sonra hata devam ediyorsa mutlaka bir servisten destek alın.

Çamaşır makinenizin ile sık karşılaştığımız sorunların başında makinenizin suyu deterjan çekmecesinden tahliye etmesidir. Suyun basıncını kontrol edin.

Su tazyikli ise fazla suyu makineniz dışarı atmak isteyecektir. Makinenizin ayaklarını dengeli bir şekilde ayarlayın yada deterjan çekmecesinin tam olarak kapandığına emin olun.

Tam kapanmayan çekmece kapaklarından su dışarıya taşacaktır. Beyaz eşya tamircisi olarak tüm marka ve modellerde sizlere destek veriyoruz. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Diyap Özdemir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP