İsmail Güner

Güner Yapı
USTAYA SOR YORUMLAR
Gaziantep ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Gaziantep Karkamış ilçelerinde boyacı işleriniz itina ile yapılır. Yağlı boya, dış cephe boyası, tavan boyası işlemleriniz uzman ve deneyimli kadromuz ile 100 % müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat, kaliteli hizmet Karkamış' ta tek adres. Temiz işçilik boya yapılır. İskele kurulumu ve güvenli dış cephe boya işlemleriniz gününde teslim edilir. Karkamış boya badana ustası olarak bizleri günün her saatinde bilgi amaçlı arayabilirsiniz.

Karkamış Boya Ustası

Dış cephe ve mantola diye bilinen bina giydirme işlemleri yasal zorunluluğa bağlanmıştır. Artık yeni yapılan binalarda dış cephe giydirme diğer adıyla mantolama zorunluluğu getirilmiştir. Mantolama 3 çeşit yapılmaktadır. 

1- Dış cephe giydirme yada mantolama

2- İç cephe giydirme (İçerideki havanın dışarıya çıkmaması) 

3- İç ve dış giydirme dediğimiz mantolama şeklidir.  Bu tür mantolamaya sandviç mantolamada denir. 3. tür daha çok tercih edilir. Dışarıdan soğuk hava ve binanızın kar ve yağmurun direk binanıza temasını engellersiniz hemde içerideki sıcak havayı dışarıya çıkışını engellersiniz. Binanızın ömrü uzar ve sürekli dış cephe boya parası ödemekten kurtulursunuz ve az yakıt ile çok ısınırsınız. İç ve dış yalıtım binanıza hava aldırarak daha uzun yaşamasını sağlar. Yanlış ürün kullanımı yada ustanın kalitesiz işçiliği bu değerlerin dışında kalır. Dış cephe ve mantolama profesyonellik gerektirmektedir.

Karkamış boyacısı olarak hangi yüzeylere nasıl boya kullanılır, tavan boyası nasıl olmalıdır gibi konularda bizlerden bilgi alabilirsiniz. Nizip ve çevresinde ücretsiz keşif hizmeti de vererek yardımcı olmaktayız.

Evlerinizi batırmadan % 100 müşteri memnuniyeti ile badananızı yapıyoruz. Konusunda uzman personellerimiz ile ev ve eşyalarınıza zarar vermeden garantili boyama işlemleri yapmaktayız. Resmi kurum ve okullarda boyacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ev iş yerlerinin aile ve eşya mahremiyetlerine özen göstererek sadece işçiliğimize özen göstermekteyiz. Her türlü yağlı boya, saten alçı gibi ustalık isteyecek konularda bizlerden bilgi alabilirsiniz. Boyacı ustası olarak Karkamış bölgesinde güvenilir, kaliteli ve % 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet veriyoruz.

Karkamış Boyacı Ustası

Boya badana ustası tutarken nelere dikkat etmeliyiz?

1- Boya ustası demek evinizin her noktasına girecek kişidir. Mahremiyete özen göstermesi gerekmektedir.

2- istek ve taleplerinize göre boya ve renk seçimi yapması gerekmektedir. Yalnız deneyimlerini size aktarması gerekmektedir.

3- Ev ve iş yerlerinize ve mallarınıza zarar gelmemesi için özen göstermesi gerekmektedir.

4- Duvarlardaki ve tavanlardaki hataları gidererek pürüzsüz bir boya yapması gerekmektedir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İsmail Güner isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP