İsmail Güner

Güner Yapı
USTAYA SOR YORUMLAR
Gaziantep ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Nizip boya badana ustası denildiği zaman akla ilk gelen firma olmanın gururunu yaşamaktayız. 20 yıllık boyacı ustası olarak vermiş olduğumuz hizmetin ve kalitenin adı Güner Boya... Boyacı ustası olarak hizmeti itina ile firmamız tarafından verilmektedir.

Nizip Boyacı

Mantolama veya dış cephe giydirme dediğiniz işlem 3 ana faktöre ayrılmaktadır.

1- Dış cephe giydirme yada mantolama 

2- İç yalıtım

3- İç ve dış cephe giydirme yada mantolama hizmetleridir.  Bu giydirme çeşidine sandviç de denir. Isıtılan havanın bina içinde kalması ve dışarıdan gelecek havanın içeriye girmemesi için yapılan bir bina giydirme işlemidir. Binanın tamamen kapanması, kolon, kiriş ve duvarların kapanması işlemidir. Bu şekilde binanızın dışarıdan gelecek yağmur, kar ve soğuk havadan uzak durmuş olur. Dış duvarlarınız soğuk ve sıcak hava değişimleri yüzünden boyanız da eskimeler ve duvarlarınızda çatlaklar oluşabilir aynı zamanda binanız daha hızlı eskir. Dış cephe giydirme işlemleri sırasında iskele kurulumu, yüksek yerlerde çalışma ve ağır eşyalar ile çalışma ortamı vardır. Bu yüzden güvenilir, iş güvenliğine önem veren ve profesyonel firmalar ile çalışmanız gerekmektedir.

Nizip' te boyacımı arıyorsunuz? Doğru sayfadasınız. Güner boya olarak nelere dikkat ediyoruz.

1- Müşteri renk ve boya seçimi gibi isteklerini ön planda tutuyoruz.

2- Söz verdiğimiz günde yetiştiriyoruz.

3- Ev ve iş yerlerinizdeki malzemelerin zarar görmemesi için önlemlerimizi alıyoruz.

4- Ev halkının ve eşyalarının mahremiyetine önem veriyoruz.

5- Duvarlarınızda oluşan çatlak ve delikleri anlaşma usulünce kapatıyoruz.

Nizip Boyacı Ustası

Nizip ve çevresinde boya ve badana işlerinde güvenin adı Güner boya, Sertifikalı ve profesyonel personellerimiz ile günün her saati bize ulaşabilirsiniz. Saten alçı ve alçı işlemlerimizde vardır. Saten alçı boya öncesi duvarlarınızın pürüzsüz hale gelmesini sağlayan bir katmandır. Bu alçıyı sürdüğümüz takdirde duvarlarınız daha düz ve gösterişli olacaktır ve renkler kendilerini daha iyi gösterecektir.

Boya hayatımızın her anında gözümüze çarpan ve beraber yaşadığımız bir malzeme çeşididir. Evlerinizde, iş yerlerinizde hatta dışarıda gezerken bile bina, apartman, bahçe duvarları gibi yerlerinde dış cephe boyaları da gözümüze çarpar. yaşadığımız alanda duvarlarında boya hatası gördüğümüzde sürekli olarak gözümüze takılır ve bizi rahatsız etmeye başlar. Bu sebeple boyanızı ve ustanızı iyi seçmek zorundasınız.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İsmail Güner isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP