Diyap Özdemir

Özdemir Isıtma Soğutma
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Gaziantep ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Karkamış klima servisi olarak 10 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.

Media, Beko, Arçelik, Baymak, Buderus, Mitsubishi, Lg, Samsung, Vaillant, Bosch, Regal, Vestel Klima Servisi...

Karkamış Klima Tamircisi

Karkamış Klima Ustası

Arçelik klima servisi olarak sıkça karşılaşabileceğiniz bir kaç arıza ve çözümlerinden bilgi vermek istiyorum. Beko klima servisi olarak klimanız su kaçırıyor ise, klima su kaçırmalarının bir kaç nedeni çözümü bulunmaktadır. Su giderleriniz tıkanması yada eğiminin doğru verilmemesinden kaynaklı sorun ile karşılaşmış olabilirsiniz. Boru tesisatınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. İç ünite petekleri kirlenmiş ve hava alamaz duruma geldiyse klimanız su akıtmaya başlayacaktır. Klima bakımı ve periyodik bakımlarınızı mutlaka zamanlı olarak yaptırınız. 

Regal klima özel servisi olarak iç ünite dış ünite arızaları, montaj ve bakımı için bizlere ulaşın. Klima fl arıza kodu filitrelerinizin kirli olduğunu ve temizleme gerektirdiğini bildirir. 

10 yıldır Vestel  klima özel servisi olarak Karkamış ve çevresinde değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Genel de karşılaştığımız Vestel klima arıza kodları ve çözümleri şöyledir. E5 arıza kodu gaz kaçağı arızasıdır. Klimanızın gaz boru tesisatınızı kontrol ettirmeniz gerektirmektedir. Servilerden destek almanız gerekir. E6 arıza kodu voltajınızın düşük yada yüksek olduğunu bildirir. Servis desteği gerekir. 

Karkamış Klima Montajı

Baymak klima servisi yıllık bakım, montaj ve satış desteği olarak ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Baymak klima E1 arıza kodu Oda sıcaklığı sensöründe arıza olduğunu bildirir. E2 arıza kodu Dış ünite sensöründe arıza olduğunun göstergesidir. E4 arıza kodu komprsörde sorun olduğunu gösterir. Bu gibi arızaların tamamında sertifikalı personellerimiz ile sizlerin yanındayız.

Karkamış Klima Servisi

Karkamış ve çevresinde Midea klima servisi, arıza, klima montaj ve yedek parça olarak 7 / 24 hizmet ediyoruz. Midea klima hakkında tüm konularda bizlerden destek alabilirsiniz. Midea klima arıza kodları hakkında bir kaç çözüm ileteceğim.

E1,E2, E3, E4 arıza kodu Sıcaklık sensörü arıza göstergesidir. Sensörün kapalı yada sisteminiz de kısa devre olduğunu gösterir. Servisten destek almanız gerekir. Midea klima E5 arıza kodu ise iç ünite ile dış ünitenin bağlantı sinyalizyanonunda bir hata olduğunu iletir.

Çözüm ise servisten destek almaktan geçer. Çünkü hata kodu ne kadar sinyalizyon desede bazı durumlar kart arızası olduğu da çıkmaktadır.

Mitsubishi klima servisi olarak iç ünite ve dış ünite arızalarında ve klima tamiri hizmetlerimiz vardır. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Diyap Özdemir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP