Diyap Özdemir

Özdemir Isıtma Soğutma
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Gaziantep ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Nizip klima servisi olarak 10 yıldır güler yüzlü personellerimiz ile % 100 müşteri memniyetini ön planda çalışıyoruz. Ekonomik fiyat, bol yedek parça ve yaygın mobil servislerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Nizip Klima Servisi

Nizip Klima Ustası

Airfel, Samsung, Vaillant, Regal, Beko, Daikin, General, Arçelik, Baymak, Buderus, Mitsubishi, Lg,  Bosch, Media,Vestel, Panasonic Klima Ustası...

Airfel klima servisi olarak en sık karşılaştığınız arızalar ne çözümleri şöyledir. Klimanız çalışır durumda olup ısıtma ve soğutma yapmayabilir. Bunun neden ve çözümleri; Termostadınız arızalı veya yanlış bağlantı yapıldığından dolayı arıza olabilir. Klima uzaktan kumandanız çalışmıyor ise kumandanızı bir ışık sayesinde kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Işığınızı kumandanızın ön tarafına tutup kumandanızın tuşlarına basın, kızılötesi kırmızı ışık görünürse kumandanız çalışıyordur. 

Mitsubishi klima özel servisi olarak yedek parça, klima montaj ve satışı olarak hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat ve bol yedek parça ile profesyonel ve sertifikalı personellerimizi günün her saatinde sizlerin hizmetinizde. 

Arçelik klima özel  servisi, montaj ve klima bakımı için bizlerden fiyat almadan karar vermeyin. 

Vestel klima arıza kodları ff01 iç ünitede buzlanma olduğundan kendisini koruma altına alır. Vestel klima servisi arıza kodu ff02 soğutmada dış ünite hatası anlamına gelir. Vestel klima arıza kodu ff03 soğutmada yüksek sıcaklık koruması anlamına gelir.

Nizip Klima Bakımı

Klima yıllık ve periyodik bakımlarını yaptırarak, kullanım öncesi karşınıza çıkabilecek önlemleri almış olursunuz. Klima gaz kaçırıyor, klima soğutmuyor, klima ısıtmıyor gibi servis gerektirecek konularda ekonomik maliyetler ile sizlerin yanınızdayız. 

Klimanız sigorta attırıyorsa besleme kabloları ile ilgili bir sorun ile karşılaşmış olabilirsiniz. Fan motoru sargılarının da kontrol edilmesi gerekmektedir. Arıza kodlarında can sağlınız için mutlaka servisimiz ile irtibata geçiniz.

Nizip Klima Tamiricisi

Klimanız çalışıyor, ısıtma veya soğutma yapmıyorsa, sisteminizi kontrol ettirmeniz gerekiyor. Sisteminizdeki gaz kaçağı bu arızaya sebep olmuş olabilir. Sistemdeki tıkanıklık da ısıtma ve soğutma sorununu karşınıza çıkartabilir. Dış ünitenizi kontrol edebilirsiniz. Dış ünitenizin üzeri bir örtü gibi eşya ile kapandıysa sorunlardan bir tanesi de bu olabilir.

Klimanız sesli çalışıyor ise fan motorunuzun bilya veya rulmanlarında arıza olabilir. Ses eğer komprosör den geliyor ise mutlaka bir servise başvurmanız gerekmektedir. Beko klima servisi olarak klima tamirlerinize talibiz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Diyap Özdemir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP