Diyap Özdemir

Özdemir Isıtma Soğutma
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Gaziantep ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Karkamış Buderus, Vaillant, Viesman, Alorko, Airfel, ECA, Mitsubishi, Auer, Arçelik, Beko, Regal, Vestel, Ariston, Baymak ve Demirdöküm Karkamış Kombi Servisi...

Karkamış Kombi Servisi

Karkamış Kombi Ustası

10 yıldır konusunda uzman, deneyimli personeller ile Karkamış ilçesinde özel kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz. Personellerimiz haftanın her günü sorunlarınızı cevaplamak için hazır bulunmaktadırlar. Kombi arızalarınızı bizden bilgi almadan yaptırmayın. Sizlere vereceğimiz ufak ipuçları ile masraf yapmadan çözüme kavuşturabiliriz. Karkamış ve çevresinde kombi ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Kombi su kaçırıyor,  yoğunlaşmalı kombi gaz kaçırıyor, Beko kombi kumanda arızası gibi sorunlarınız da ekonomik olarak destek vermekteyiz. Auer kombi beyin arızası, Vestel kombi arızaları, Alorko kombi su ısıtmıyor, Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor, Vailant kombi petek ısıtmıyor gibi sorunlarınız da bir telefon kadar uzağız. Kombilerinizin yıllık bakımlarını ertelemeyin. Bakımı yapılmayan kombiler kışın size yüksek fatura ve kış ortasında sürekli sorun olarak geri dönecektir. Kombilerinizin bakımı ile beraber petek temizliğini de ihmal etmeyin. Petek ısınmaması sorunlarında su basınçlarınızı kontrol ediniz. Baymak kombi modellerinin yedek parçası temin edilmektedir.

Eca özel kombi servisi olarak arıza ve montaj işlemlerinde bizlerden destek alabilirsiniz. Vaillant kombi servisi yıllık ve periyodik bakımlarınızı yaptırmanızı öneririz.

Karkamış Kombi Tamiri

Karkamış Kombi Bakımı

Kombi bakımları neden önemlidir? Bakımı yapılmayan kombilerin içlerinde ısınma ve soğuma nedeni ile kurumsu bir tortu oluşturur. Bu tortu kombinizin bu brülörünüzü ve pompanızı bozacaktır. Aynı zaman da ısınmadığınız halde yüksek fatura ile karşılaşacaksınızdır. 

Arçelik kombi servisi ve arıza kodları ile çözümleri ile ilgili bir kaç ipcuçu vereceğim.

E01 Arıza kodu: Ateşleme ile ilgili bir sorun olduğunu göstermektedir.

E02 Arıza kodu: Kombiniz de aşırı ısınma olduğunu bildirmektedir.

E03 Arıza Kodu: Hava basınç anahtarı arızası olduğunu bildirmektedir. 3 Hata içinde kombinizi reset edip yeniden çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Çözüm olmaz ise mutlaka bir servisten desek almanız gerekir.

Kombinizin su basınç değeri 1,5 bar olması gerekmektedir. 2 Barın üstü su basınçlarında kombiniz fazla suyu tahliye edecektir. Bu bir kullanıcı hatasıdır. Kombi arızalanmaması için kendisini korumaya almaktadır. 

7/24 hizmet veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayış ile 10 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Mobil ekiplerimiz ile sizlere günün her saatinde hizmet ediyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Diyap Özdemir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP