Diyap Özdemir

Özdemir Isıtma Soğutma
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Gaziantep ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Nizip Buderus, Vaillant, Viesman, Alorko, Demirdöküm, Airfel, Mitsubishi, Auer, Arçelik, Beko, Regal, Vestel, Ariston, Baymak ve ECA Nizip Kombi Servisi...

Nizip Kombi Servisi

Nizip Kombi Bakımı

Tüm marka ve modellerdeki kombilerinizin yıllık bakım, arıza, montajlarınızı estekik bir şekilde, ekonomik fiyatlara yapmaktayız. 10 yıllık deneyimiz ile Arçelik ve Baymak kombilerinizin bakımlarını yapmaktayız. Uzman ve deneyimli kadromuz ile 7 / 24 hizmet vermekteyiz. Servislerinizden destek alırken sertifikalı olmasına dikkat ediniz.

Kombi servisi olarak yedek parça temini, montajı ve arıza giderilmesi, Viesman kombim su kaçırıyor, Demirdöküm kombi servisi olarak  petekleri ısıtmıyor, Alorko kombi mutfakta sıcak su vermiyor, ECA kombi su basıncı, Beko kombi anahtar resmi çıkıyor, Airfel kombi bacacı işareti nedir gibi sorunlar acil önlem almanız gereken sorunlardır. Regal, Alorko, Auer oda kumandası gibi acil durumlarda bol ve uygun fiyat garantisi altında bulunan yedek parçalarımız ile hizmet veriyoruz.

Periyodik bakımlarınızı yılda bir defa mutlaka deneyimli bayilere yaptırınız. Kombilerinizin yüksek performansta çalışması ve yüksek faturalardan kurtulmanız için kış ayları gelmeden kombi servisleri tarafından yapılması gerekmektedir.

Nizip Kombi Tamiri

Kombi tamiri ve kombi bakımı ustalarımız kış aylarında bilhassa daha çok çalışan kombilerinizi bahar aylarında yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakım ile önüne geçeceğiniz sorunlardan başlıcaları, enerji tasarrufu, kombinizin ömrünü uzatması ve daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. 

Regal, Ariston kombilerinizin brülör, pompa arızası, baca fanı, bar basın. ayarları, genişleme tankı sorunları kronik sorunlar değildir. Buna benzer kombi arızalarınızı yaptıracağınız zaman yetki belgelerini mutlaka isteyin. 

Nizip Kombi Tamiri

Demirdöküm kombi servisi yaygın servis ağı bol ve uygun fiyat yedek parça fiyat garantisi ile bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. 

Arçelik kombi servisi arıza kodları bir kaçı şöyledir.

E03 Arıza kodu: Hava basınç anahtarında sorun olduğunu bildirir. Baca bağlantılarını kontrol ediniz. Servis gerektirir.

E04 Arıza kodu: Alev kaybı emniyet hatası sorunu olduğunu bildirir. Elektrik voltajınızı kontrol etmeniz gerekir. Servis gerektirir.

E05 Arıza kodu: Tesisat suyu sensör arızası olduğunu bildirir. Su sensöründe arıza olduğunu bildirir. Servis gerektirir.

Vaillant kombi servisi arıza ve kodlarının bazıları:

F22 / F23 / F24 arıza kodlarının açıklaması aynıdır. Su basınçının düştüğünü ve kombinizde su kalmadığını göstermektedir. Su takviyesi yapmanız gerekmetedir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Diyap Özdemir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP