İsmail Güner

Güner Yapı
USTAYA SOR YORUMLAR
Gaziantep ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Karkamış su tesisatçısı ve çevresinde işlerinize talibiz, günümüzde su artık binalarımızda iş yerlerimizde olmazsa olmaz bir duruma gelmiştir, eski dönemlerde su kuyuları vardı biraz gelişmeden sonra bahçeye su tesisatı geldi şimdi ise odamıza dairemizin içine kadar her noktasına tesisat borusu döşenmekte ve hayatı kolaylaştırmaktadır.

Karkamış Su Tesisatçısı

Tabi evin her tarafında dolaşan boruların zaman zaman arıza vermesi kadar doğal bir şey olamaz, genelde tesisat arızaları eski binalarda daha doğru açıklamak gerekirse demir boru döşenmiş binalarda ortaya çıkmaktadır zaman içerisinde korozyona uğramış borular sızdırmaya başlarlar yeni tesisatlarda ise plastik boru kaynak noktalarından zaman içerisinde su kaçırmaktadır.

Binaların içerisindeki tesisat borularını binanın damarları olarak düşünebiliriz böylece aslında ne kadar önemli olduğu anlaşılabilir, aynı zamanda bina içerisinde kullanılan kirlenmiş suyun dışarıya atılmasını sağlayan atık su tesisatı da oldukça önemli bir konudur, tuvalet tıkanması durumunda nasıl bir rahatsızlık vereceğini tahmin etmek zor olmasa, gerek klozet tıkanıklığı lavabo tıkanıklığı insanın gününü berbat edebilecek sorunlardandır.

Su kaçaklarını asla ihmal etmeyin sizin rutubet nasıl olsa kurur dediğiniz su birikintileri aslında binanızı içten içe kemiren bir virüs olabilir. Tesisatlarınızdaki küçük bir su sızıntısı binanızın demir ve betonunu çürüteceği için ilerde büyük sorunlar yaşayabilirsiniz o yüzden tesisat arızalarınızı ihmal etmeyin.

Karkamış Tesisatçı

Klozet su kaçırıyor içerisine sızdırıyor bu sorun genellikle rezervuar iç takımından kaynaklı olmaktadır, klozetin içerisine sürekli su akıtıyor ve şamandıra suyu kesmiyorsa rezervuarın contası'nın değiştirilmesi sorunu çözer, iç takımın kreçlenmesi ve conta yatağının aşınması gibi durumlarda conta değiştirmek sorunu çözmeyecektir bu gibi bir durumda rezervuar iç takımı nın değişmesi gerekir çok kısa bir işlem olan değiştirme işlemini bir tesisatçı çağırarak kolayca onarımını yaptırabilirsiniz.

Tesisatçı bulmak eskisi kadar zor değil günümüzde tesisatçı lazım olduğunda bir telefon ile elinizin altına yüzlerce usta bulabiliyorsunuz sadece tesisatçısı ustası değil türlü işler yapan türlü ustalar artık internet ortamında rahatlıkla bulunmaktadır. siz de  su tesisatçısı  lazım olduğunda google üzerinden arama yaparak usta bulabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Tüm sorunlarınız için bizden yardım alabilirsiniz, sorunlarınıza destek olmaktan mutluluk duyarız.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İsmail Güner isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP