İsmail Güner

Güner Yapı
USTAYA SOR YORUMLAR
Gaziantep ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Güner su tesisatçısı olarak sektör de 10 yıllık tecrübemizle Nizip su tesisatçısı olarak hizmet vermekteyiz. Su kaçağı, lavabo tıkanıklığı, tesisat kaçağı gibi sorunlarınızda 7 / 24 bizlerden yardım alabilirsiniz. Tesisat arızaları, çeşme arıza ve değişimleri ile ilgili uzman ekibimiz sizlere bir telefon kadar yakın. Sıhhı Tesisatlarınız ile ilgili tüm sorularınızı bize ulaşarak çözebilirsiniz. Bizlerden fiyat almadan çeşme, tesisat, duşakabin ve lavabo gibi işlemlerinizi yaptırmayınız. 10 yıldır Nizip' te kalite ve güvenin adresi Güner Sıhhı Tesisat...

Nizip Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı olarak aklınıza gelebilecek tüm işlerinizde yardım olmak üzere hazır bekliyoruz. Atık su pis su tıkanıklıkları binalarda en çok karşılaştığımız sorunlardan olup usta ellerde kolayca kalıcı bir şekilde tıkanık sorununu hallediyoruz. Nizip ve çevre ilçelerine servislerimiz ile tesisat işlerinizi yapıyoruz.

Binalarda zamanla çürümüş borular su sızıntısı yapmaya başlayacağı için sorun çıkarabilir, önce rutubet olarak kendisini belli eden su kaçağı zamanla damlamaya başlayacaktır bu yüzden farkettiğiniz rutubet nem gibi görüntülerle ilgili olarak tesisatçı çağırarak durum hakkında bilgi almanız sizin için faydalı olacaktır, eğer bir su arızası varsa binanızdaki demirleri çürüteceği için binanızın ömrünü kısaltacaktır.

Musluklarınız tesisat uçlarında kullanılan armatürlere verilen kısayol gibidir, ama armatürlerin her birinini aslında kendine ait bir ismi vardır ama halk arasında kısaca musluk diye tabir edilir. Musluklar bazen tesisat ile birleşme noktalarından kırılabilir musluk kırıldı vidalanma noktasından kırıldı gibi bir sorun ile karşılaşabilirsiniz bu gibi sorunları kendinizin çözmesi oldukça zordur tesisatçının yapabileceği bir iş olduğundan hasarı daha fazla büyütmeden mutlaka tesisatçı çağırın.

Su Tesisatçısı Nizip

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır diyerek arama yaptıysanız böyle bir sorununuz olduğu aşikar doğru adreste olduğunuz belirtmek isteriz. tıkanıkların ana sebebi içerisine atılan yabancı cisimlerle alakalı yada farkına varmadan içerisine kaçırılan maddelerden olabileceği gibi boruların aşırı derecede kireçlenmesinden dolayı da tıkanabilir. Tuvalet, Lavabo, Klozet, Mutfak gideri tıkanıklıkları bazen kolay bir şekilde hortum aracılığı ile yada tel aracılığı yöntemi ile de açılabilir, ama bazı durumlarda boruların içerisine profesyonel teller ile müdahale edilmesi gerekebilir yada boruların sökülerek içlerinin temizlenmesi gerekebilir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İsmail Güner isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP