Mevlüt Doğan

Çağlar Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bozkır su tesisatcısı olarak profesyonel hizmet, uygun fiyat ve yaygın servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin 7 / 24 yanınızdayız. 10 yılı aşkın süredir teknik kadromuz ile su tesisatı, güneş enerjisi montaj ve bakımı, duşakabin montajı ve inşaat proje taahhüt işlerinde hizmet vermekteyiz.

Bozkır Su Tesisatçısı

Güneş enerjisi sitemlerinde yeteri kadar ısı almamızın sebebi güneş ışıklarına göre montajının hatalı yapılması olabilir. Güneş enerjisi tesisatınızın zaman içerisinde suyun özelliğinden kaynaklı kireç tutması yada panel tesisatınızda kaçak olmasından kaynaklı olabilir. 

Tekneli duşa kabin ve teknesiz duşakabin satış, montaj ve arıza bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Duşakabin seçerken nelere dikkat edilmeli, Duşakabininizin banyo ölçüleri uygun olması ve dekorasyon açısından banyo fayans ve mobilya renklerine uygun seçilmesine dikkat edilmesinde fayda vardır. Duşakabin hareketli bölümleri çok sık arızalanır. Satın alırken marka ve modellerde ölçü, dekarasyon ve kaliteye dikkat etmenizde yarar var.

Musluk ve çeşmeleriniz bir den çok bağlantı elemanları ile bir birine bağlı olarak çalışan parçalardan oluşur. Musluklarınız su kaçırıyor, çeşmelerinizden su akıtıyor ise contalarınız da sorun olmuş olabilir. Musluk ve çeşmeleriniz de oksitlenme yada solma olduysa bunun birden çok nedeni olabilir. Almış olduğunuz ürün fabrikasyon hatası ile piyasaya sürülmüş olabilir. Montaj sırasında kullanılan aletlerin bataryalarınıza vermiş olduğu çiziklerden oluşan solma olabilir yada dış yüzey temizlik ürünleri ile çok sık ve sert çizimlerle ovaladığınız içindir.

Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları profesyonel kadromuz ile en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Zaman içerisinde tesisatlarınızda kireçlenme ve paslanmaya bağlı olarak çürüme meydana gelir. Bu çürükler tesisatınızdan su kaçırmaya başlar. Hem binanıza hemde komşularınıza zarar verir ve karşınıza daha büyük maliyetlerde problem açar.

Bozkır Tesisatçı

Petek montaj, petek su kaçağı arızaları ile ilgili bir kaç konudan bahsetmek isterim. Peteklerinizde bulunan su zaman içerisinde çamurlaşmaya başlar, bu su tesisatınıza ve peteklerinize zarar verir. Bu çamurumsu su peteklerinizin daha iyi ısınmasına engel olur. Peteklerinizin periyodik bakımlarını kış gelmeden mutlaka yaptırınız.

Çamaşır makinesi montajı, bulaşık makinesi montajı ile ilgili bizlerden bilgi alabilirsiniz.

İnşaat taahhüt proje keşfi yapılır.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mevlüt Doğan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP