Mevlüt Doğan

Çağlar Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Uzun yılların tecrübesi ile Seydişehir ve çevresinde her türlü sıhhi tesisat işleriniz için hizmetinizdeyiz. Bizi sorununuz olduğunda haftanın her günü arayabilirsiniz. Seydişehir su tesisatçısı olarak konusunda uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz

Seydişehir Su Tesisatçısı

Hizmet verdiğimiz alanlar;

  • Temiz Su Tesisatı
  • Pis Su Tesisatı
  • Tesisattaki Kaçakların Tespiti ve Tamiri
  • Su Sayaçları Kollektör Tesisatı Değişimi
  • Çamaşır Makinesi Montajı
  • Bulaşık Makinesi Montajı
  • Klozet Tesisatı ve Montajı
  • Lavabo Tesisatı ve Montajı
  • Şohben Montajı
  • Duşakabin ve Duş Teknesi Montajı                                                                                                                                     

İnsanoğlu yerleşik hayata geçtikten sonra tüm ihtiyaçlarını giderebileceği binaların içinde yaşamaya başlamış ve her türlü insani zaruretlerini bu binalar içinde gidermeye çalışmıştır. İnsanoğlunun zaruretlerinin başında SU gelmektedir.

Su insanoğlunun yaşantısı için olmazsa olmazıdır. Bu yüzden farklı amaçlarla da olsa kullandığı tüm binaların içine mutlaka su tesisatı (sıhhi tesisat) sistemini kurmuş ve böylece suya ulaşmayı başarmıştır. Su tesisatında yaşanan arızalar ya temiz suya ulaşmamızı engellemekte ya da kirli suyun binamızdan uzaklaşmasına mani olmaktadır.

Bu yaşanan sıkıntıda ister tıkanıklık olsun ister su sızıntısı olsun tüm hayatımızı olumsuz etkilemektedir. Su tesisatı (sıhhi tesisat) evimizin hemen hemen her bölümüyle alakadardır. 

Banyo, tuvalet, klozet, mutfak, lavabolar, çeşmeler, duşakabin hatta balkonlarımızdan bile su tesisatı geçmektedir ve bu saydığımız mekanların hepsi hayatımızın olmazsa olmazlarıdır.

Su tesisatımız da yaşayabileceğimiz arızalarda bize yardımcı olacak meslek grubu olan su tesisatçıları, çeşmecinin  (sıhhi tesisatçı) işinde ehil olması işinde usta olması çok önemlidir.

Su tesisatımız da yaşanacak arızaların en küçük hasarla giderilmesi çok önemlidir. Her yeri kırıp dökmeden en az hasarla işimizin halledilmesi için kendimizi işin ehli usta çeşmecilere emanet etmeliyiz.

Su Tesisatçısı Seydişehir

Bu yüzden araştırmadan her önümüze gelen su tesisatçısını, çeşmeciyi usta diye evimize sokmamalıyız. Aksi takdirde su tesisatçısı başımıza daha büyük sıkıntılar açabilir.

Güneş enerjisi tesisatı, montajı ve arıza gibi durumlarda bizlerden fiyat almadan karar vermeyin. Uygun fiyat, profesyonel hizmet ve yedek parça anlaşı ile 7 / 24 destek veren uzman ekibimizle sizlerin yanınızdayız.

Seydişehir su tesisatçısı olarak musluk, lavabo, çeşme tadilat, montaj ve arızalarını gideriyoruz. 

Lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı ve tesisattınızda oluşan tıkanıklık, kireçlenme ve paslanma sorunlarınızı deneyimli kadromuz ile kırıp dökmeden çözüme kavuşturuyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mevlüt Doğan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP