Ali Abuş

Çayan Elektrik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Mersin ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Mersin Mezitli ve çevresinde 20 yıldır elektrikçi olarak hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Profesyonel ve tecrübeli kadrolarımız ile siz değerli müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz.

Mezitli Elektrikçi

Sizlere en yakın elektrikçi olarak deneyimli kadrolarımız ve sertifikalı personellerimiz ile her türlü elektrik işlerinizde, sizlere bir telefon kadar yakınız. Ev ve iş yerlerinizde yaşayabileceğiniz her türlü elektrik arızalarınız ile ilgili bizlere ulaşabilirsiniz. 

Özelikle eski dairelerde sıkça karşımıza çıkan elektrik sorunlarının, genel nedeni elektrik tesisatlarının eski olmasından kaynaklanmaktadır. Bu tür yapılarda kesinlikle ütü, şofben ve klima gibi aşırı yük çeken elektrikli ürünlerinizi kullanmaktan kaçının. Klima, beyaz eşya ve kombi gibi elektrik hatlarına sürekli bağlı olan ürünlerde sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Mezitli Elektrik Ustası

Viranşehir, Davultepe, Soli ve Üniversite bölgesinde oturuyorsanız, mobil ekiplerimiz ile 10 dakika gibi kısa bir sürede sorunlarınıza müdahalede bulunuyoruz. Mezitli tüm mahalle ve semtlerinde günün her saatinde bizleri arayabilir, soru sorabilir veya bilgi alabilirsiniz.  7/24 elektrikçi olarak hizmet veren firmamızın hizmet verdiği hizmetler arasında elektrik tesisatı yenilenmesi ve led aydınlatma gibi deneyim ve tecrübe gerektirecek işlemler bulunmaktadır.

Elektrik ustası tecrübesi ve deneyimi ile kolay yetişmemektedir. 3 ay bir iş yerinde çalışıp, elektrikçi ustası oldum diye maalesef gezen çok fazla kişi vardır. Eviniz de ya da iş yeriniz de yapabilecek en ufak bir hata da sadece dairenizi değil tüm apartman ve iş yerinizi tehlikeye atacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Firmamızdan uygun fiyata elektrik malzemelerini de temin edebilirsiniz. Avize, sigorta, kablo, elektrik kanalı ve led ışıklandırmalar ile ilgili bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz. En uygun fiyat için doğru adrestesiniz.

Sigortanız sürekli atıyor ise mutlaka bir elektrik tamircisinden bilgi almanız ve sorunu gidermeniz gerekmektedir. Sigorta atmaları tesisatınızda bir sorun olduğunu göstermektedir. Sizin atan sigortayı her kaldırdığınızda tehlikeyi daha fazla artırmaktasınızdır.

Mezitli Elektrik Ustası

Firmamızın verdiği hizmetler arasında

  • Sigorta Arıza Yapımı ve Değişimi
  • Elektrik Tesisatı Yenileme
  • Elektrik Malzemeleri Satışı
  • Priz Değişimleri ve Satışı
  • Elektrikli Şofben Montajı ve Satışı

Gibi elektrik ile ilgili ne işiniz var ise çözümü bizde. Bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ali Abuş isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP