Ali Abuş

Çayan Elektrik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Mersin ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Mersin Yenişehir Elektrikçi firması olarak konusunda uzman ve profesyonel kadrolarımız ile sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz. 7/24 elektrikçi olarak bizlere ulaşabilir soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Mersin Yenişehir Elektrikçi

Elektrik mesleğini ek iş olarak değil tek iş olarak yapan firmamız, sigorta değişimi, avize montajı ve tavan led montajı gibi ustalık ve tecrübe isteyen konularında da hizmet vermektedir.

6 ay 1 sene bir yerlerde çalışıp bende elektrikçi oldum diyen kişilerden uzak durmanız gerekmektedir. Çünkü elektrik sorunları hatayı kabul etmeyecek bir meslek dalıdır. Türkiye’ de şehir elektrik hatlarından 220 volt elektrik geçmektedir. Bu insan sağlığını tehlikeye atacak ve hatta ağır yaralanmalara kadar hasar verecek bir akımdır. Ayrıca bu tesisatlar da yapılacak en ufak bir hata sadece dairenizde bir sorun çıkarmayabilir. Tüm apartmanınız bundan etkilenebilir ve yangına sebebiyet verebilir veya beyaz eşyalarınız hasar görebilir. 

Elektrik tesisatları evlerinizi saran kılcar damarlar gibidir. Elektrikçi ustası seçerken mutlaka tecrübeli ve deneyimli kişiler olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Yenişehir Elektrik Ustası

Yenişehir bölgesinde sizlere en yakın elektrikçi olarak hizmet veren firmamızda tecrübeli ve sertifikalı personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlere de bir elektrik ustası lazım ise sizlere bir telefon kadar yakınız. 20 yıllık bilgi ve tecrübemiz ile sorunlarınızı ekonomik fiyata ve hızlıca giderelim. Elektrik malzemeleri konusunda da bizlerden fiyat alabilir veya sadece işçilikte yaptırabilirsiniz. 

Evinizin ya da iş yerinizin elektrik tesisatları tamamen firmamız tarafından yenilenir. Mersin Yenişehir' in tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

Proje taahhüt işleriniz özen ve itina ile yapılır, gününde teslim edilir ve tse uygun malzeme kullanımı ile taahhütlerimizi yerine getirmiş oluruz. Ev, daire, apartman, site ve iş yerlerinizde ki projeleriniz için bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz.

Elektrik malzemeleri, ekonomik fiyata ve bol çeşidimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. 

Mersin Yenişehir Elektrik Ustası

Firmamız tarafından verilen hizmetler arasında

  • Sigorta Montaj ve Değişimleri
  • Avize Satış ve Montajı
  • Cami Mahle Yapımı ve Montajı
  • Led Aydınlatma Montaj ve Satışı
  • Elektrikli Pano Yapımı ve Tamiratı
  • Elektrikli Şofben Montajı
USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ali Abuş isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP