Harun Mercan

Merdaş Isı Sistemleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Niğde ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

20 senelik sektör bilgimiz, uzman kadromuz ile Niğde ili Bor İlçesinde Kat Kaloriferi, kombi, şohben ve boyler arızalarında, satışlarında ve montajında hizmet vermekteyiz. Isı hesaplama, proje, taahüt, kombi satışınlarında uygun fiyat sunmaktayız. Kış gelmeden peteklerinizi ve kombinizi temizletin.

Bor Doğalgaz Kat Kaloriferi Firması

Bor Petek Temizleme

Petek temizleme ve kombi temizleme işlemleriniz için bilgi alabilirsiniz. Kat kaloriferi ustalarımız işlerini titizlikle yapmaktadır.

Güneş enerjisi fiyatlandırmalarında Niğde ve ilçelerinde özel ve iskontolu fiyatlarla yanınızdayız. Kat kaloriferi tesisat ve montajını uygun fiyat ve taksit imkanları ile sunmaktayız.

Boylerlerinizdeki sorunlarınız ustalarımız 7/24 destek olacaklardır. Güneş enerjisi ve boylerler de  montaj çok önemlidir.

Bor doğalgaz firması olarak ısıtma  sistemleri, güneş enerji sistemleri, kat kalorifer, kalorifer sistemleri, şohben ve kombi ekip ve ekipmanları, montaj, satış ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere destek olmaktan mutluluk duymaktayız.

Güneş Enerjisi Ustası

Güneş enerjisi arızaları ve çözümlerinden bir kaç tane örnek vermek gerekirse; Sıcak su gelmiyordur. Bu sorunun birden çok nedeni olabilir ama başlıca ve sizlerin kontrol edebileceği çözüm şudur. Daire içi sıcak su vanası ile soğuk su vanasını kontrol etmeniz ve açık olması gerekmektedir. Yeterli ısı da sıcak su alamıyorum. Yeteri kadar su alamıyorsunuz hava sıcaklığının düşük olması, havanın bulutlu olmasından kaynaklanabilir yada sisteminizin güneş yeteri kadar güneş görmesinden dolayı olabilir.

Güneş enerjinizden çok az su geliyorsa batarya ağızlarını kontrol etmeniz sıcak su deposunda bulunan çıkış bağlantı elemanlarının kireçlenmesinden kaynaklı sorunlar ile karşılaşmış olabilirsiniz.

Sorununuz giderilmiyorsa mutlaka bir servisten destek almanız gerekmektedir.

Kat Kaloriferi Doğalgaz Firması Bor

Peteklerinizin bakımlarınızı yaptırmadığınız takdirde zaman içerisinde tesisatınızın içerisinde bulunan su çamurlaşma yapar. Bu çamurumsu su peteklerinizin ömrünü azaltır ve ısınmada sorun yaşatır. Kış gelmeden mutlaka kombi, petek ve tesisatlarınızın bakımını yaptırın. Bor petek temizleme işlemleriniz için bizlere günün her saati arayabilirsiniz.

Kat kaloriferi kazan arızaları ve fan arızaları sizlerin çözüm üreteceği bir arıza çeşidi değildir. Bu arızalar karşısında profesyonel destek almanız gerekmektedir. Konusunda uzman ve güler yüzlü personellerimizden ister telefon ile ister yerinde hizmet alabilirsiniz.

Kombi tesisat kaçaklarınızı, kombi su kaçaklarınızı ve kombi ısınma sorunları ile ilgili bütün problemlerinizde mobil destek ekibimizden destek alabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Harun Mercan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP