Harun Mercan

Merdaş Isı Sistemleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Niğde ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Niğde merkez ve ilçelerinde ısıtma sistemleri projeleri konusunda tecrübeli ekip ve ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Isıtma  sistemlerini biraz açacak olursak güneş enerjisi, kalorifer sistemleri (Kat kaloriferi), boyler, kombi ve şohben tesisatları montajı, bakımı ve projelendirilmesi işlerinizin kaliteli, hesapli ve estetik bir biçimde yapıyoruz.

Doğalgaz Firması Niğde

Niğde Doğalgaz Ustası

Niğde ve çevresinde doğalgaz firması olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız, günün her saatinde sizlere destek olmanın mutluluğu içindedir. Sizlere doğalgaz ustası mı lazım? bir telefon kadar yakınız.

Niğde' de doğalgaz bulunmayan ev ve iş yerlerinde hala kullanılan su ısıtma güneş enerjisi sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır. Firmamız gerek güneş enerjisi su deposu ve panel malzemelerinin kaliteli ürünler ve uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca su deposu delinmeleri, panel çatlakları, şamandıra değişim işlemleri içinde bizi arayabilirsiniz. 

Niğde Petek Temizleme

Temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan petek temizleme ve kalorifer tesisatı temizleme zaman içerisinde tesisat ve petek içlerinde çamurumsu bir tortu meydana getirir. Bu tortu temizlenmediği takdirde karşınıza kombi arızası, petek su kaçağı ve yüksek fatura olarak karşınıza çıkacaktır.

Bu yüzden peteklerinizi, tesisat ve kombinizi belirli periyotlarla temizletmek kışın evin ısınmasına ve gereksiz yakıt tüketiminin önüne geçer ve paranız cebinizde kalır. Hesaplı ısınmak için bizden bilgi alın.

Tesisatlarınızdaki kaynaklardan doğabilecek arızaların ve su kaçakları ile karşılaştığınız takdirde sizlerin yapabileceği fazla bir şey yoktur profesyonel bir firmadan destek almanız gerekmektedir. Tesisatınızdaki tazyikli su da bağlantı elemanlarına zarar verebilir.

Bu arızalar genel de sıcak su borularında görülmektedir. Sıcak suyun zamanla soğumasından borularda bir genleşme olur. Bu olay bağlantı elemanlarının montajının iyi yapılmamasından dolayı çok daha erken sorun çıkarır.

Niğde Doğalgaz Firması

Kat kaloriferi montaj, arıza ve satışlarında güler yüzlü personellerimiz ile sizlerin yanınızdayız. Kat kalorifer ürünleri fiyat olarak maliyetli ürünlerdir. Bu ürünlerin montaj, bakım ve arızalarında uzman bir ekiple çalışmanız gerekmektedir. Konusunda bilgisi olmayan firmalar sizlere daha sonra çok daha fazla maliyet çıkaracaklardır. 

Boyler ya da diğer adı ile su ısıtıcı tankları içindeki özel madde (serpantin) sayesinde suyu ısıtan, sıcak tutan ve depolayan başınçlı depolardır. Boyleri satın alırken dikkat etmeniz gereken daire sayısı, ortalama kullanım oranı ve boylerin içinde kullanılan boylerin emayesidir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Harun Mercan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP