Harun Mercan

Merdaş Isı Sistemleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Niğde ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Niğde Bor ilçesi ve tüm mahallelerinde  su tesisatçısı  (Sıhhı Tesisat) olarak 20 yılı aşkın süredir tecrübeli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize su arıtma ve su yumuşatma sistemleri konularında hizmet ve destek vermekteyiz. 

Bor Su Tesisatçısı

Bor Sıhhi Tesisatçısı

Ayrıca Bor' da tuvaletlerinizin, lavabolarınızın, banyo süzgeçlerinizin ve mutfak giderlerinizin tıkanıklığını açma ve ayrıca logar açma işleriniz için  bizi günün 24 saati arayabilirsiniz. En yakın sıhhi tesisatçısı olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Klozet sifonu çalışmıyor, içerisine su kaçırıyor, klozet kapağı kırıldı, her yerinden su kaçırıyor gibi sudan sebepler için bizlerden bilgi ve hizmet alabilirsiniz.İnşaat planlama ve taahhütlerinizi projelendirilme konusunda da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Günümüz hanımlarının banyo temizliği ve hijyen sorunlarını bir duşakabin taktırarak çözebilir banyonuzun temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Tüm banyo ölçülerine ve isteğinize göre her çeşit temperli cam, mika ve polyester seçenekleri ile duşakabin çeşitlerimiz için sizi iş yerimize bekliyoruz.

Binalarınız da bulunan şehir şebeke su basıncının yetersiz olduğu durumlarda yüksek katlara su şebekenin basıncı yetmediği durumlar gözlenmektedir. Böyle sorunlarda su tesisatınıza bağlanacak olan bir Hidrofor ile sorununuzu giderebilirsiniz. Binanızın kat sayısına ve dairelere göre ne kadar bir hidroforun ve kaç litrelik bir su deposunun sorununuzu gidereceğini  ve ne kadar bir maliyet ile karşılacağınız konusunda projelendirip fiyatlandırma ve bilgilendirme işlemleride yapmaktayız.

Dairelerinizde bulunan kalorifer tesisatlarınızda yıllık ve periyodik bakımlarınızı yaptırmadığınız takdirde tesisat içinde bulunan su zaman içerisinde paslanmaya, kireçlenmeye ve peteklerinizin ve tesisatınızın ömrünü kısaltır.

Kat kaloriferi ile sıkça kaşılabileceğiniz sorunların başında termostat arızası ve fan arızaları gelmektedir. Bu ve buna benzer arızaların önüne geçmek için mutlaka yıllık ve periyodik bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir. Kat kaloriferi tesisat arızaları, montajı ve satın alımları için mutlaka bizlerden fiyat alınız. 

Bor Tesisatçı Ustası

Musluk ve batarya arızalarınız için, tesisatlarınızdaki tıkanıklık, güneş enerji sistemlerinizdeki sorun ve sorularınız için 7 / 24 profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Bor Tıkanıklık Açma

Evlerimizde lavabo tıkanıklığı açma ve tuvalet tıkanıklıkları sıkça karşılaştığımız sorunların başında gelir. Günlük ortamda sıkça karşılaştığımız bu sorunların çözümleri, sıcak su ve sirke karşımını yapabilirsiniz yada karbonat yada sirke karışımınıda kullanabilirsiniz. Sorununuz giderilmezse bizlerden destek alabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Harun Mercan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP