Harun Mercan

Merdaş Isı Sistemleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Niğde ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Niğde' de tüm mahalle ve semtleri için su tesisatçısı (Sıhhı Tesisat) ustası olarak hizmet vermekteyiz. 20 yılı aşkın süredir ekibimiz ile su arıtma ve su yumuşatma sistemleri ile müşterilerimize destek olmaktayız.

Niğde Su Tesisatçısı

Ayrıca Niğde' de tuvalet, lavabo, banyo süzgeci ve mutfak gideri tıkanıklığını ayrıca logar açma işleriniz için  bizi günün 24 saati arayabilirsiniz.

İnşaat planlama, proje ve taahhüt işleriniz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Binalarınıza gelen şebeke su basıncının düşük olduğu durumlarda yüksek katlara hatta zaman zaman 2 veya 3 katlara su şebekenin basıncı yetmemektedir.

Bu gibi durumlarda su tesisatına bağlanacak olan bir Hidrofor ile sorununuzu çözebilirsiniz. Binanızın katına ve daire sayısına göre ne kadarlık bir hidroforun ve su deposunun sorununuzu çözeceğini en ince ayrıntısına kadar projelendirilip en makul ve uygun fiyata yardımcı oluruz.

Banyonuzun ölçülerine göre yada  bir bölümüne göre köşe duşakabin, oval duşakabin veya duş yapılan bölümü bölmek sureti ile Niğde' de duşakabin montajı yapılır. Duş teknesi ve küvet montajları içinde arayabilirsiniz.

Niğde Sıhhi Tesisatçısı

Klozet arızaları genelde yıkama sistemlerinden olur. Klozet su kaçırıyor ise klozet iç takımlarının değişmesi gerekebilir. Zaman zaman iç takım contalarının kireçlenmesinden dolayıda Klozet içerisine su kaçırılabilir. bu gibi klozet tıkanıklığı tamiri içinde firmamız hizmet vermektedir.

Musluk, batarya ve vanalarınızın renkleri ile ilgili sorun yaşıyorsanız, dış yüzeyler ile ilgili çok fazla kimyasal temizlik ürünü kullanılmış olabilir yada montaj sırasında dış yüzeyde çizik ve kırıklar oluşturularak darbe yemiş olabilir. Malzeme üretim hatasından da kaynaklana bilir.

Niğde Çeşmeci

Musluktan su hiç kesilmiyor ise salmastra contası eskimiş yada zaman içerisinde kopmuş olabilir. Musluğunuz boşa dönüyorsa açma yada kapama yapmıyorsa içeride mil kısmı kırılmış olabilir yada pas veya kireç tutmuş olabilir.

Niğde su tesisatcısı olarak 20yıldır uzman ve güler yüzlü kadromuz ile 7 / 24 siz değerli müşterilerimize destek olmanın mutluluğu içindeyiz.

Niğde güneş enerjisi arızası, montajı ve satışı olarak bizlerden fiyat almadan tercih yapmayınız. 

Kalorifer arızaları, kalorifer su kaçağı, petek temizliği, petek arızaları ile profesyonel kadromuz ile sizlerin yanınızdayız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Harun Mercan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP