Sefer Utuş

Yalova Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Yalova ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Çınarcık su tesisatçısı olarak sektöründe hep öncü olduk. Tıkanık açma, petek temizleme ve su kaçağı tespit cihazlarımız ile siz değerli halkımıza günün her saatinde hizmeti bir görev bildik. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, konusunda uzman ve profesyonel personelleri ve mobil ekipleri ile birlikte Çınarcık ve çevresinde hizmet vermektedir.

Çınarcık Su Tesisatçısı

Çınarcık Su Kaçağı Tespiti

Firmamız Çınarcık bölgesinde uzun yıllardır yalova su kaçağı tespiti ve tamiratları ile ilgili profesyonel bir şekilde çalışma yapmaktadır. Su kaçakları farklı sebeplerden dolayı kaynaklanabilir. Başlıca sebepleri, binanın yapımı sırasında kullanılan malzemelerin kalitesizliği ve en önemlisi yapan ustanın işine önem vermemesi ve beceriksizliğinden kaynaklanmaktadır. Yapılan hatalı işlemler ve kullanılan malzeme kalitesizliği zaman içerisinde su kaçaklarını oluştururlar. Su kaçaklarını tespit etmek ise öyle kolay değildir. Su kaçak cihazı olmayan ustalar evinize gelerek tahmini olarak birkaç yerden kırmaya başlar, kaçağı bulamadığı takdirde kırmaya devam ederlerdi. Şansınız var ise birkaç kırık ile kurtulurdunuz. Bu yöntem evlerinizde çok fazla hasara yol açacaktır. Son teknolojik su kaçağı tespit cihazlarımız ile kırmadan dökmeden su kaçaklarınızı gideriyoruz. Termal kameralı su kaçak cihazımız ve ses dinlemeli su kaçak cihazlarımız ile su kaçaklarınızı, evlerinize fazla zarar vermeden ve sizlere fazla masraf açmadan gideriyoruz. Su akar durur Yalova Tesisat bulur.

Çınarcık Su Kaçağı Tespiti

Çınarcık Tıkanıklık Açma

İnşaat atıkları, yemek artıkları, yağ atıkları, kıl ve tüy atıkları, kaçırılan ve atılan bezler, tuvalet, banyo ve mutfak tıkanıklıklarının başlıca sebepleridir. Profesyonel yardım almadan bu tıkanıklıklardan kurtulmanız çok zordur. Banyo gideri tıkanıklığı kıl, tüy ve sabun parçacıkları gibi nedenlerden tıkanırken, tuvalet tıkanıkları inşat atıkları, atılan ya da kaçırılan katı atıklardan ve bezlerden dolayı tıkanıklık yaparlar. Yılan ve solucan kameralı cihazlarımız ile tıkanıklığınızın sebebini öğrenip ona göre çözüm üretiriz. Mutfak lavabo tıkanıkları ise yemek artıkları ve yağların lavaboya dökülmesinden kaynaklı tıkanıklardır. Bu tür tıkanıklarda sağlığınızı tehlikeye atacak ve mutfağınızda dayanılmaz kokular yapacaktır. Tıkanık açma kameralarımız ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere 7 / 24 hizmet vermekteyiz.

Çınarcık Tıkanıklık Açma

Firmamız bünyesinde ayrıca petek temizleme ve tesisat temizleme hizmetleri de vermekteyiz. Periyodik olarak mutlaka peteklerinizi temizletin. Uzun ömürlü kombi ve petekler için tesisat temizliklerinizi zamanında yaptırınız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Sefer Utuş isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP