Sefer Utuş

Yalova Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Yalova ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Yalova su tesisatçısı olarak sektöründe 15 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Sektöründe öncü olan firmamız su kaçağı tespiti, tıkanık açma ve petek temizleme cihazlarımız ile konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile 7 / 24 hizmete hazırız.

Yalova Su Tesisatçısı

Yalova Su Kaçağı Tespiti

Evinizde bir su kaçağı var ve bir ustaya ihtiyacınız var. Çağırmış olduğunuz ustanın su kaçak cihazları yok ise büyük bir risk altındasınız demektir. Neden mi? Su kaçak cihazları olmayan firmaların su kaçaklarını tahmini olarak bulmaya çalışacaklar ve önce bir yer sonra iki sonra üç derken su tesisatı geçen bütün yerlerde kırıklar oluşabilecektir. Bu yöntem sizlere daha fazla bir masraf oluşturacağı ve sizlere çok büyük bir zaman kaybı olacaktır. Ayrıca kırık olan bölgeleri de tamiratından sonra bir müddet kullanamayacaksınız. Sizleri böyle büyük bir dertten kurtarıyoruz. Ses dinlemeli (Akustik) su kaçak cihazımız ve termal kameralı su kaçak cihazlarımız ile kaçaklarınızı noktasal olarak tespit edip, sadece o bölgede operasyon yapıyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, su kaçakları tespiti ve onarılmasında garanti vermektedir. Kırmadan dökmeden su kaçaklarınızı tamir ediyoruz. Su akar durur Yalova Tesisat bulur.

Yalova Su Kaçağı Tespiti

Yalova Tıkanık Açma

Konusunda uzman personellerimiz ile tüm tıkanık işlerinizde sizlerin yanınızdayız. Mutfak tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklıkların da, son teknoloji yılan kameralar ile sizleri sorunlarınızdan kurtarıyoruz. Mutfak lavabo tıkanıklıkları yemek artığı, yağ artığı gibi sebeplerden dolayı tıkanırken, tuvalet tıkanıklıkları ise kaçırılan bezler, plastik maddeler ve inşaat atıklarından dolayı tıkanmış olabilir. Bu tür tıkanıklardan kurtulmanın tek yolu profesyonel bir hizmet almanızdır. Tüm tıkanık sorunlarınızda Yalova tesisat yanınızda. 

Yalova Tıkanıklık Açma

Firmamızın ayrıca petek temizleme hizmetleri de vermektedir. Temizlenmeyen peteklerin içlerinde macun gibi bir birikinti oluşur. Bu birikinti sıcak su geçişlerini engeller ve peteklerinizin bir bölümünü sadece ısınmasını sağlar. Böylelikle ısınmadığınız halde yüksek faturalar ödemek zorunda kalırsınız. Petek temizliklerinizi periyodik olarak yaptırınız.

Yalova Tesisat olarak bizleri günün her saatinde arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için tek adres Yalova Çınarcık su tesisatçısı 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Sefer Utuş isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP