Talip ŞEKERCİ

Güven Su Kanalizasyon
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Antalya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

25 Yılı aşkın süredir, Antalya'nın Kepez ilçesi için hizmet veren firmamız, tesisat ile alakalı tüm sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Kepez su tesisatçısı olarak, tüm tesisat işlerinizi itina ile yapıyoruz. Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerine  ekonomik,  hızlı ve güvenilir hizmet vermek için, personelleri ile birlikte tüm eğitim seminerlerine katılıp, kendisini günden güne geliştirmektedir.

Kepez su tesisatçısı

Ev ve iş yerlerin de tesisat ya da ekipmanları ile alakalı sorunlar oluşabilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı su kaçağı, musluk arızası, klozet arızası, rezervuar tamiri gibi burada tek tek sayamayacağımız çeşitli tesisat elemanları ile alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunların hiç birisini artık düşünmenize gerek yok, servis araçlarımız ile gelip su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve sorun çıkaran tesisat işlerinizi, Kepez ilçesinde kısa sürede tamir ediyoruz.

Antalya Kepez su tesisatçısı en iyi fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışmaktadır. iletişim sayfamızdan bize ulaşarak, sizde bir servis talebinde bulunabilirsiniz.


Kepez Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, tesisatlarda kullanılan boruların ve ek parçalarının, zaman içerisinde çürüme ya da ek parçalarının yapıştırma özelliğini kaybettiği, durumlarda ortaya çıkar. Bunun gibi bir durumda karşılaşırsanız, artık bunu sorun olarak görmenize gerek yok, Kepez su kaçağı tespiti hizmetimiz ile, su kaçaklarını noktasal olarak tespit edip onarıyoruz. Son teknolojik cihazlarımız ile gerekli tektik ve araştırmalarımızı yaparak sonuca gidiyoruz.

Su kaçağı tespiti cihazlarımız, akustik dinleme ve termal kamera olmak üzere iki çeşit olup, su kaçağının durumuna göre, her iki cihazımız ile, gerekli olan tamiratı en kısa sürede çözüyoruz.

Su kaçağı tespiti Kepez

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, su kaçağı bulma işlemi artık çok kısa sürede, ve noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Artık sorunlu olan boru ya da ek parçası, nerede diye fayansları kırmıyoruz. Bu size hem zaman kazandırıyor, hem de cebinizi koruyor, küçük bir su sızıntısı yüzünden fayanslarınızı değiştirmeniz gerekmiyor. Antalya Kepez su kaçağı tespiti yapan firma, denilince ilk akla gelen firmamızı, tüm su sızıntısı sorunlarınız için bizi 7/24 arayabilir bilgi alabilirsiniz.


Kepez Tıkanıklık Açma

Kullandığımız lavabo tuvalet banyo giderleri, kullanıma bağlı olarak zaman zaman tıkanıklık yapabilir, atık su borularının çaplarının daralması, bir tıkanıklığa sebep olabildiği gibi giderlerden dökülen yağlar, tuvalet içerisine atılan tuvalet kağıtları, saç tırnak gibi maddeler sebebi ile de tıkanık oluşabilir. Kepez tıkanıklık açma hizmetiniz de firmamızdan alabilirsiniz.

  1. Tuvalet tıkanıklığı açma
  2. Lavabo Tıkanıklığı açma
  3. Banyo gideri tıkanıklığı
  4. Logar tıkanıklığı açma temizleme
  5. Mutfak lavabosu tıkanıklığı açma

Tıkanıklık açma işleriniz için gerekli tüm ekipmana sahip olan firmamız, kameralı tıkanıklık açma tespit etme işlemlerini de yapmaktadır. Tıkanık açma işlerinizi kötü kokulara sebep olmadan ve ortalığın hijyenine önem vererek yapmaktayız. Tertemiz bir şekilde, gerekli çalışmayı cihazlarımız ile yapıyoruz, sizin için sorun olabileceğini düşündüğümüz hijyene, azami özen gösteriyoruz.

Kepez' de Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz yaklaşık 30 dakika sürmekte ve kısa sürede sorunu halletmekteyiz. Tıkanık açma makinelerimiz ile daha sonra sorun olmayacak şekilde ve uzun süreler kullanmanızı sağlayacak şekilde boruların içerisinin temizliğini yapıyoruz.

Tıkanıklık açma Kepez

Lavabo mutfak lavabosu banyo gideri logar tıkanıklığı açma temizleme yıkama hizmetlerini alacağınız doğru adres Kepez tıkanıklık açma hizmetleri.


Kepez Petek Temizleme

Kombiyi Yüksek derecede çalıştırmama rağmen ısınamıyorum ve doğalgaz faturam çok geliyor diyenlerdenseniz, Belki de Kullandığını kalorifer peteklerinin temizlik vakti gelmiştir. Kalorifer petek temizleme işlemini periyodik olarak belirli aralıklarla temizletmeniz hem ısınmanıza hemde yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Kepez petek temizleme hizmeti veren firmamızı arayıp konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kısaca size petek temizlemenin faydasını burada anlatmaya çalışacağım öncelikle özellikle 5 yıl üzerinde ki bir kalorifer tesisatı içerisinde devir daim eden su çamurumsu bir hal almakta ve akışkanlık özelliğini kaybettiği için petekleriniz içerisinde dolaşan suyun peteklerinizi ısıtması zorlaştırmaktadır. Ayrıca kombi motorlarını zorlamakta bu da kombi arızasına sebebiyet vermekte ve yakıtı artırmaktadır.

Peteklerinizi temizlettiğiniz firma çok önemlidir petek temizletme işi size fayda vermek yerine zarar verebilir temizleme sıvılarını ucuza getirmek için çeşitli kimyasalları karıştırarak temizlik yapan kişiler piyasada maalesef bulunmaktadır bu şekilde yapılan bir temizleme kombi ve petekleriniz de telafisi mümkün olaman sorunlar çıkarabilir ve değiştirmek zorunda kalabilirsiniz siz de mağdur olmamak için Tse'li petek temizleme ürünleri kullanan firmaları tercih edin. Kepez'de tüm mahalle ve semtler için petek temizliği işleriniz için bizi arayın.

Petek Temizleme Kepez

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Talip ŞEKERCİ isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP