Talip ŞEKERCİ

Güven Su Kanalizasyon
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Antalya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Su Tesisatçısı ihtiyacınız olduğunda size bir telefon uzaklıktayım. Muratpaşa su tesisatçısı olarak sektörde uzun yıllardır hizmet veriyorum, ve siz değerli müşterilerime en iyi hizmeti vermek için sürekli teknolojiyi takip ediyor ve ihtiyaçlara göre gerekli ekip ve ekipmanları temin ediyorum.

Muratpaşa su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti tıkanıklık açma petek temizleme gibi ekstra servislerimiz bulunmaktadır.

Daireleriniz de bulunan musluk batarya klozet rezervuar lavabo gibi tesisat ekipmanlarının tamir ve bakımlarını yapıyoruz bunun yanı sıra yeni aldığınız lavabo montajı klozet montajlarınıda yapıyoruz fabrika ve iş yerleriniz için hava tesisatı uygulamaları vakum tesisatı işlerini de yapmakta olan firmamız Muratpaşa su tesisatçısı olarak tüm tesisat işlerinizi itina ile yapmaktadır.

Klozet içerisine su kaçırıyor musluk kapanmıyor vana su sızdırıyor gibi sudan sebepler için bizi arayıp bilgi ve hizmet alabilirsiniz.


Muratpaşa Su Kaçağı Tespiti

Tesisatınızdaki su sızıntıları binanızdaki demir ve betonun kimyasını bozar sadece rutubet var bir şey olmaz diye düşünmeyin ve su kaçağını acil tespit ettirin ve sorun nereden kaynaklanıyor ise tamirini yaptırın.

Islak zeminlerdeki su kaçağı her zaman tesisattan olacak diye bir şey söz konusu değildir zeminde bulunan herhangi bir boşluk yada kırık da suyun aşağıya sızmasına sebep olabilir. Sizinde bir su kaçağından şüpheniz varsa Muratpaşa' da su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamızı arayıp gerekli bilgi ve hizmeti alabilirsiniz. Teknoloji cihazlarımız aracılığı ile akustik dinleme yaparak noktasal olarak tespit ediyoruz. Su sızıntısının ses yapmaması durumunda Termal kamera ile su kaçaklarını yine buluyoruz. Su kaçağı bulma bizim işimiz.

Muratpaşa su kaçağı tespiti


Muratpaşa Tıkanıklık Açma

Boru Tıkandı ve ne yapacağım diye düşünmenize gerek yok biz sizler için bu işi yapıyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri Muratpaşa' da tıkanıklık açma hızlı güvenilir ekonomik.Klozet ve alaturka tuvaletlere atılan tuvalet kağıtları en çok tıkanmaya sebep olan şeylerdir. Ama sorun değil kısa sürede bu sorunu çözüyoruz tıkanık açma cihazlarımız ile garantili tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

Boruların içerisi tam olarak tortu ve yağlar temizlenmeden tıkanıklığım açıldı demeyin. Suyun gitmesi tıkanıklığı açıldığı anlamına gelmez siz bunu bilemezsiniz bu yüzden güvenilir firmalara işleriniz yaptırın ve sürekli tıkanan borulardan kurtulun.

Muratpaşa tıkanıklık açma firması


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Talip ŞEKERCİ isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP