Talip ŞEKERCİ

Güven Su Kanalizasyon
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Antalya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Su Tesisatı işleriniz için, bizi tereddüt etmeden arayabilirsiniz. Antalya Konyaaltı su tesisatçısı olarak, 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan mutluyuz. Su hayattır, evlerimize iş yerlerimize suyu kullanmak için ve taşıyabilmek için borular kullanırız.

Konyaaltı Su Tesisatçısı

Bu atık su ve temiz su borularının genel adına, tesisat diyoruz. Bu kullandığımız su tesisatı ve ekipmanları, zaman zaman arıza verebilir ve tamiri yapılması gerekir. Su tesisatı boru döşeme işlerinizi tamir ve bakımlarını yapıyoruz.

Hava tesisatı, vakum tesisatı kısaca tesisat ile alakalı tüm işleri, uzman ekibimiz ile kısa sürede ve en ekonomik şekilde yapıyoruz. Bunun yanı sıra, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, klozet tuvalet banyo mutfak gibi, kullanım alanlarında bulunan tüm musluk armatür arızalarını da yapıyoruz değiştiriyoruz.

Konyaaltı' da bir su tesisatçısı lazım olduğunda, ya da bilgi almak istediğinizde, biz burada sizler için işimizin başındayız. Tüm su tesisatı ile alakalı işleriniz için bizi arayın.


Konyaaltı Tıkanıklık Açma

Dairelerimizde kullandığımız atık su boruları, (pis su) tıkanıklık yapabilir ve bu hayatınızı zorlaştırır alt katlarda bir dairede oturuyorsanız, tıkanıklığa bağlı olarak dairenizi su bile basabilir. Tuvalet ve lavabolarınızdan su çıkabilir, su gidecek yer bulamayınca alt kat dairelerde bulunan tuvalet ve lavabolardan, suyun çıkması kaçınılmazdır.

Konyaaltı tıkanıklık açma hizmeti

Konyaaltı tıkanıklık açma firması olarak, tüm tıkanıklık işlerinizi garantili şekilde açıyoruz. Kameralı tıkanık açma cihazımız ile, tıkanıklığa neyin sebep olduğunu görüntülüyor, ve gerekli olan çözümü uyguluyoruz.

  • Tuvalet tıkanıklığı açma
  • Lavabo tıkanıklığı açma
  • Mutfak Gideri tıkanıklığı açma
  • Logar temizleme tıkanıklığı açma
  • banyo gideri açma 

Yukarıda yazdığımız tıkanık işleri için, her an acil şekilde hizmet vermekteyiz. Tuvalet tıkandı acil usta lazım olduğunda, size en yakın su tıkanık açma servisi olarak, Konyaaltı' nın tüm mahalle ve semtlerine anında müdahale ediyoruz. Lavabo tıkanıklığı kolay bir işlemdir ve kısa sürede açılmaktadır. Mutfak gideri tıkanıklığı genellikle yemek atıkları ve yağ sebebi ile tıkanmaktadır ve oldukça kolay açılan bir tıkanık türüdür. Banyo giderlerinde, vücut yağı ve saç kılı sebebi ile tıkanık oluşabilmektedir. Siz en iyisi böyle bir sorun ile karşılaşınca bizi arayın ve sorunu kökten çözelim.

Konyaaltı Su Kaçağı Tespiti

Üst kattan sizin dairenize su kaçırıyor, ya da sizin daireden alt kata su akıtıyor ise, bunun bazı sebepleri olabilmektedir, her su sızıntısı ya da rutubetlenme tesisattan olmayabilir. Bunun iyi tektik edilmesi gerekir. Fayans aralarından aşağıya su sızıntısı olabilir ya da ışıklandırma gibi çatıya uzanan boşluklardan yağmur suyu da geliyor olabilir. Bu yüzden su kaçağı tespiti yaptırmak için, mutlaka bir cihaz ile bakılması, sızıntıya neyin sebep olduğu tam olarak öğrenilmelidir.

Eski binalardaki tesisatlarda kullanılan galvaniz borular, artık çürümeye başladığından, eski meskenlerde su kaçağı daha sık görünmektedir. Yeni binalarda plastik pprc boru kullanıldığından, boru çürümesi söz konusu değildir, ama ek yerleri zaman içerisinde özelliğini kaybettiğinden, ya da düzgün işçilik ile yapılmadığından, ek yerlerinden su sızıntısı yapmaktadır.

Konyaaltı Su kaçağı tespiti firması

Atık su borularında oluşan tıkanıklık sebebi ile basınca giren borularda su kaçağı yapabilir.

Her ne şekilde olursa olsun, Konyaaltı' nda su kaçağı tespiti işlemini, cihazlarımız ile noktasal olarak tam isabet bulmaktayız, ve sizi bu sorundan kurtarmaktayız. Fayanslarınız duvarlarınızın kırılmasını istemiyorsanız ve daha ekonomik bir şekilde arızadan kurtulmak istiyorsanız bizi arayın.

Konyaaltı Petek Temizleme

Petek temizliği çok sık yapılması gerekmeyen, ama 3 yılda bir yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü kalorifer tesisatı içerisinde devirdaim eden su, ağır metaller ile yoğunlaşmaya başlar ve koyu bir hal alır. Bunun ile beraber su tesisat içerinde yavaş hareket etmeye başlar.  Isınamama sorunu ve yüksek yakıt olarak önünüze çıkabilir. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey petek temizletme işini kime yaptırmanız gerektiği.

Petekleri temizleme işlerini yapan çok firma var, önemli olan kullandıkları temizleme sıvılarının kalitesidir. Ucuz temizleme kimyasalları ile yapılan temizleme işlemi, size fayda vermek yerine zarar verir. Kombinizin içerisinde bulunan mekaniği bozabildiği gibi, petek ve borularınıza zarar verebilir. 

Sizde böyle bir sorun ile karşılaşmamak adına, güvenilir firmalardan hizmet almaya özen gösterin, ve kullandıkları ilacın markasını mutlaka sorun ve öğrendiğiniz marka hakkında bilgi edinin.

Konyaaltı petek temizleme

Kullandığımız kimyasal temizleme sıvıları Tse garantili olup garantili şekilde petek temizliği yapmaktayız.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Talip ŞEKERCİ isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP