İbrahim Gören

Çiçek Halı Yıkama
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bursa ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bursa' nın Nilüfer ilçesinde Halı Yıkama firması olarak hizmet veren firmamız, deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Mobil ekiplerimiz ile evlerinizden halı ve kilimlerinizi alıyor, yıkıyor ve evlerinize teslim ediyoruz. Nilüfer' de sektörün öncüsü Çiçek Halı Yıkama.

Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Detaylı Halı Yıkama

Halı yıkama meleğini günümüz de herkes maalesef yapmaya çalışmaktadır.  Bu meslek türü basite alınacak ve en ucuza nerede yıkatabiliriz diyeceğiniz bir işlem değildir. Halının kalitesinden, ipliğin cinsinden ve leke türlerinden anlamanız gerekmektedir. Buda deneyim ve uzmanlık ile olur. Sektöründe 15 yılını dolduran Halı Yıkama bu bilgi ve birikime sahiptir.

Halılarınız, kilimleriniz ve battaniyeleriniz evlerinizden alınarak, şirketimizde leke türleri ve iplik türlerine göre ayrılır, halı türlerine göre şampuan ve yıkama şekilleri de çeşitlilik gösterir. Sadece havalı su tabancaları ile ıslatıp köpürtüp bırakmayız. Yıkamamızı gerçekleştirdikten sonra, çok önemli olan kurutma işlemi ve paketleme işlemleri yapıldıktan sonra teslim edilir. 

% 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, konusunda uzman ve sertifikalı personeller ile çalışmaktadır. Halı Yıkama ek işimiz değil asıl işimizdir. Güvenin ve kalitenin adı Nilüfer Halı Yıkama. 7 / 24 hizmet veren firmamıza telefon ederek, mobil ekiplerimize halılarınızı aldırıp, sonra size keyfini sürmek kalıyor. Hijyenik ve sağlıklı ortamlarda, en iyi şampuanlar ile yıkanan halılarınız sizlere çok uzun yıllar hizmet etmeye hazırdır. Firmamız ayrıca kilim ve battaniye yıkama hizmetleri de vermektedir.

Nilüfer Koltuk Yıkama

Evlerinizde, İş yerlerinizde gündelik hayatta çok fazla kullandığınız koltuk takımları, kirlenip, renklerinde solmalar göstermektedir. Sık kullanılan oturma odası koltuk grupları ise çok daha fazla kirlenmektedir. Gündelik yapılan temizlikler sadece tozları alabilirsiniz. Koltuklarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız periyodik olarak yılda bir sefer yıkatmanız gerekmektedir. Ev ve iş yerlerinizde yaptığımız bu uygulama koltuklarınızı eski renk ve görünüşüne kavuşacak ve ayrıca sağlıklı ve hijyenik olacaktır. Koltuk Yıkama halı ve koltuklarınızı garantili ve uygun fiyata yıkatabilirsiniz.

Son teknoloji cihazlarımız ile sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz. Sağlık, hijyen, kalite, güven ve uygun fiyatın adresi Halı Yıkama. Uzman kadromuz ve mobil ekiplerimiz ile bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. 

Nilüfer Koltuk Yıkama

Firmamız ayrıca 

  • Stor Perde Yıkama
  • Kilim Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Koltuk ve Kanepe Yıkama
  • Yorgan Yıkama

gibi işlemleri de yapmaktadır. USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İbrahim Gören isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP