İbrahim Gören

Çiçek Halı Yıkama
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bursa ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş
Bursa Osmangazi ve çevresinde 15 yılı aşkın süredir halı yıkama firması olarak hizmet veren firmamız, % 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Osmangazi’ de kalitenin ve güvenin adı olan Osmangazi Halı Yıkama, sektöründe her zaman öncü olmuştur. Profesyonel ve konusunda uzman personel kadrosu ile siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. 
Osmangazi Halı Yıkama

Osmangazi Detaylı Halı Yıkama 

Halı yıkamanın detayları vardır. En ucuz halı yıkama firması diye çağırmış olduğunuz firmalar, halılarınıza zarar verdikleri gibi sadece ön ipliklerini yıkayacaklardır ve zemin ipliği ve saçaklarına zarar vereceği gibi boyalarında da solmalara neden olacaktır. Deneyimli kadromuz ile her tür halılarınızı, halılarınızın özelliğine göre yıkamaktayız. Halılarınız ilk günkü özelliğini ve güzelliğini koruyacaklardır. 
Halı yıkamalarda dikkat edilecek hususlardan bir tanesi de halı yıkama firmalarının kullanmış oldukları deterjanlardır. Kullanılan deterjanlar halılarınızın ömürleri azaltacağı gibi birkaç yıl sonra iplikleri ve zemin iplikleri kopmuş halde göreceksinizdir. 
Halılarınızın özelliklerine göre 2 ayrılı el dokuma ve makine dokumaları diye. El yıkama halılarınızı ve kilimlerinizi özel yıkamaya tabi tutmaktayız. 
Halılarınızı ev ve iş yerlerinizden alıp yıkayıp, temizleyip özel ambalajlarımız ile sizlere teslim ediyoruz. Osmangazi’ i çevresinde mobil ekiplerimiz ile sizlerin yanınızdayız. 
% 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız sektöründe öncü olmuştur. Müşteri memnuniyet için ev ve iş yerlerinizde de yıkama hizmetimiz vardır. Ayrıca firmamız koltuk yıkama, battaniye ve kilim yıkama hizmetleri de vermektedir.

Osmangazi Koltuk Yıkama

Evlerinizdeki koltuklar zaman içerisinde kirlenme ve renklerinde matlaşma oluşmaktadır. Hele birde evlerinizde çocuk sayısı çok ise o zaman halı ve koltuk takımlarınızın daha hızlı deformasyon oluşmaktadır. Bu lekeler zaman içerisinde artık silinerek geçmeyecek bir hal almaktadır. Çıkmayan kahve lekesi, yemek izleri gibi dertlerden sizleri kurtarıyoruz. Evleriniz de koltuk yıkama hizmetimiz bulunmaktadır. Koltuk takımlarınızın kumaş türüne göre kaliteli şampuan seçimi yaparak, kumaşlarınızın zarar görmemesini sağlıyoruz. En az yılda bir sefer koltuklarınızı yıkatınız, Koltuklarınızın uzun ömürlü olduğu kadarda, sağlık ve hijyen yönünden de koltuk yıkamaları çok önemlidir.
Firmamız halı yıkama, koltuk yıkama, kilim yıkama ve zebra (store) perdelerinizin yıkama işlemlerinizi, evlerinizden alıp yeniden ev ve iş yerlerinize bırakmaktayız.

Uygun fiyat, kalite ve güvenin adı Osmangazi Halı Yıkama.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İbrahim Gören isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP