İbrahim Gören

Çiçek Halı Yıkama
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bursa ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bursa Yıldırım ilçesinde Halı Yıkama firması olarak hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Sektöründe öncü olan firmamız, mobil ekiplerimiz ve konusunda uzman personellerimiz ile sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir. Bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Yıldırım halı yıkama

Yıldırım Detaylı Halı Yıkama

Yıldırım ve çevresinde mobil ekiplerimiz ile halı, kilim, yolluk ve battaniyelerinizi iş yerinizden ve evlerinizden alıp, temizleyip yeniden teslim ediyoruz. Halı yıkama sektöründe en dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de kullanılan şampuanın markası ve halı yıkama makinesinin özellikleridir. Günümüzde maalesef artık oto yıkama firmaları bile bu işe girmiş bulunmaktadırlar. Halı yıkama sektörü uzmanlık ve deneyim isteyen bir iştir. Halıdan ve iplikten anlamanız gerekmektedir. Yanlış kullanılan malzemeler ve uygulamalar halınızın ömrünü azaltacağı gibi sağlığınızı da tehlikeye atacaktır. 

Düzenli olarak kurumsal firmalarda yıkanan halıların ömürleri uzun olur ve hijyen noktasında tereddütünüz kalmaz. Kaliteden ödün vermeyen Çiçek Halı Yıkama şampuan seçimini halınızın teknik özelliklerine göre yapar ve yıkama sonucunda kalite kontrolünü yapmaktadır. Halılarınız yıkama sonunda kalite kontrolden geçtikten sonra, kurulama işlemleri yapılır. Tam kurulama yapıldıktan sonra son kez kalite kontrol aşamasından geçer ve paketleme yapılır. 

% 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, profesyonel kadrolarımız ile sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Halı yıkama sektöründe öncüsü olarak firmamız ayrıca, ev ve iş yerlerinizde koltuk yıkama hizmeti de vermektedir.

Yıldırım Koltuk Yıkama

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler arasında koltuk yıkama hizmetimizde mevcuttur. Ev ve iş yerlerinizde kısa bir süre içerisinde son teknoloji ürünlerimiz ile koltuklarınızı yıkayıp, ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız, koltuk yıkama cihazlarımız ile 4 x 4 hizmet vermektedir. Geri dönüşleriniz ve yorumlarınız bizler için çok önemlidir. Lütfen yorum sayfamıza talep ve isteklerinizi yazabilirsiniz. Koltuk yıkama işlemlerinde de halı yıkamadaki gibi deterjan kullanımı çok önemlidir. Yanlış kullanacağınız bir deterjan markası koltuklarınızın kumaşlarında kapanmayacak izler bırakacağı gibi temizde olmayacaktır. 

Yıldırım Koltuk Yıkama

Sektörün öncüsü Yıldırım Halı Yıkama olarak bizler kaliteli ve garantili hizmet sunmaktayız. Bizleri günün her saatinde arayabilir soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İbrahim Gören isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP