İrfan Çakmak

Çakmaklar Dekorasyon
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Beyoğlu' nun tarihi dokusuna uygun ve % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, profesyonel ve sertifikalı ustalarımız ile sizlere 7 / 24 hizmet vermekteyiz. Beyoğlu' n da boyacıya ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Güven ve garantinin adı Çakmaklar Dekorasyon...

Beyoğlu Boyacı

Beyoğlu Boya Badana Ustası

Boya işini bir sanat olarak gören firmamız, kalite ve % 100 müşteri garantisini misyon edinmiştir. Boya ve badana işlerini ek iş olarak değil tek iş olarak gören firmamızın, konusunda uzman boya badana ustaları ile çalışmaktadır. Sizlere sadece bizlere ulaşmak kalıyor. Talep, ücretsiz keşif, teklif, teklif onay, iş yapımı, kalite kontrol ve iş sonu onay mutabakatı ile gerçekleşen iş planımız, beğenmediğiniz alanlarda yeniden yapılarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Beyoğlu Boya Firması

Ev ve iş yerinizi boyatmak tam bir kabus, boyacı seçmek ayrı bir eziyet, boya seçimi ayrı bir eziyet. Uzun yıllar kullanacağınız boyanın kalitesini ve eviniz de nasıl duracağı bir muamma. Beyoğlu boya firması olarak, hemen hemen her marka boya çeşitlerimiz ve bol renk kartelalarımız ile sizlere bol çeşit sunuyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızdan günün her saatinde hizmet alabilirsiniz.

Beyoğlu Kartonpiyer ve Alçıpan Ustası

Evinizi yaptırmak için usta ile anlaşıyorsunuz, ödemelerinizi yapıyorsunuz ve sonuç facia. Hem paranız gitti hem zamanınız. Ampul yuvaları düzgün açılmamız, pürüzsüz bir alçıpan yapılmamış, kartonpiyerlerinizin ışıklandırılması istediğiniz gibi olmamış, 6 aylık alçıpan ustasının yapacağı iş bu kadar olur. Maalesef 6 ay 1 sene bir yerlerde çalışıp bende boya yapıyorum, bende kartonpiyer ustasıyım diye gezen çok insan var. Yıllardır sektöründe öncü olan firmamız, kartonpiyer ve ışıklandırılmalarında ve kartonpiyer içi led aydınlatmalarında hizmet vermeye devam etmektedir. Beyoğlu’ da kartonpiyer ve alçıpan sektörünün tecrübe ve garantide tek adresi Çakmaklar Dekorasyon…

Beyoğlu Alçıpan Dekorasyon

Beyoğlu Dış Cephe Boya Ustası

Binanız ömrünü tamamladı ve bakıma ihtiyacı var. Boyalarınız solmaya ve balkon demirlerinizin yeniden bakıma ve boyaya ihtiyacı var. Güvenlik önlemlerimizi aldıktan sonra, iskele kurulumundan, boya işlemi bitinceye kadar güven altındasınız. Dış cephe boyamalarınızda bizlere danışmadan ve fiyat almadan karar vermeyiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İrfan Çakmak isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP