İrfan Çakmak

Çakmaklar Dekorasyon
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Boyacı olarak Şişli’de hizmet veren firmamızı, iç cephe boya, dış cephe boya, yağlı boya işleriniz için arayabilir, hizmet alabilirsiniz. Şişli de Boyacı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Şişli Boyacı

Şişli Boya Firması

Boya işi bir evin güzelliğini ortaya çıkarabilecek en iyi makyaj malzemesidir, tabi bu makyajın usta eller tarafından yapılması önemlidir. Eline ruloyu alan boyacıyım diye gezdiği günümüzde, maalesef ev ve iş yerlerinize güzellik katmak yerine, berbat hale getirmektedirler. Böyle kötü bir tecrübe yaşamamak için, hizmet alacağınız yeri çok iyi seçmelisiniz.

Yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olduğumuz için, yapılan işlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Badana boya işlerinizi anahtar teslimi olarak yapıyor, teslim ediyoruz. Ev boyama işi bir sanattır ve biz bu sanatı icra ediyoruz. Seçeceğiniz renklerin uyumları hakkında, bizlerden bilgi ve fikir alabilirsiniz.

Şişli Boya Ustası

Evinizin estetik ve güzel görünmesinde en büyük etken boyadır. Boyanın düzgün yapılması ve renklerin iyi seçilmesi, evinizi harika bir görünüme kavuşturacaktır. Kötü boya yoktur kötü işçilik vardır. Şişli de boyacı ustası lazım olduğunda size hizmet vermek için buradayız. Şişli’de Tüm semt ve mahallelere ücretsiz keşif yapıyoruz.

Firma olarak alçı dekorasyon işleri de yapıyoruz. 

Boyaların çeşitleri vardır, her boya her yüzeye uygulanmaz, duvar tipine kullanılacağı alana göre değişkenlik gösterir. İç cephe ve dış cephe boyaları farklıdır. Daire içlerine genellikle su bazlı boyalar kullanılır, böylelikle hem çabuk kurur hem de koku yapmazlar. Dış cephe boyası ise dış etkenlere daha iyi mukavemet göstermesi için üretilmiş olup, daha dayanıklıdır.

Yağlı boya hassas işçilik isteyen bir boya türüdür, genellikle dış cephelerde, korkuluk, dış kapı, ve balkon demiri boyamada kullanılır. Yağlı boyalarında arasında çeşitli tipleri vardır, antipas boya, sülyen boya gibi… Yağlı boyalar anti korozyon özelliği olan boyalardır, bu yüzden saç metal gibi metal yüzeylerin çürümesini ve paslanmasını önleyerek ömrünü uzatır.

Şişli Boya Badana

Şişli Alçı Dekorasyon İşleri

Duvarlarınıza alçı mı çektireceksiniz? Duvarlarınızı ipek görünümünde olan saten alçı ile harika bir görünüme kavuşturabiliriz. Duvarlarınızdaki bozuk yerleri onarabilir, dilerseniz komple alçı sıva yapabiliriz. Alçı tv ünitesi yapabilir, kartonpiyer odanıza harika dekorasyonlar tasarlayabiliriz.

Alçıpan asma tavan, Bant asma tavan, gibi dekorasyon ile alakalı tüm işleriniz içinde bizi, Şişli alçı dekorasyon firması olarak arayabilirsiniz. Lütfen karar vermeden önce yaptığımız işlerin resimlerinin bulunduğu galerimize bakın.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İrfan Çakmak isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP