İrfan Çakmak

Çakmaklar Dekorasyon
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kağıthane ve çevresinde boya firması olarak hizmet veren firmamız konusunda uzman ve deneyimli kadroları ile günün her saatinde siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. Kağıthane' de uzun yıllardır hizmet veren firmamız kalite, güven ve garantinin tek adresi olmuştur. 

Kağıthane Boya Firması

Nereden boyacı bulurum diye düşünmenize gerek yok, biz burada her daim hizmet vermek için sizden bir telefon bekliyoruz. Boya badana işleri, alçı dekorasyon, yağlı boya, iç cephe boyası, dış cephe boyası, saten boya, plastik boya gibi, tüm boya çeşitleri için işçilik ve malzeme hizmeti vermekteyiz.

Evinizi boyatmak istediğinizde sizin için ücretsiz keşif yapıyoruz, ihtiyacınız olan boya çeşitleri ve renkleri hakkında istişare ederek fiyat bilgisi veriyoruz. Çalışma yapacağımız alanı temiz bir şekilde naylonla kapatıyoruz ve hiçbir eşyanızı ya da zemin kısımlarını batırmadan boyama işlerinizi yapıyoruz. Tertemiz bir şekilde evinizi kısa sürede boyuyoruz.

Kağıthane Boyacı

Ev boyatma işi gözünüzde büyümesin, profesyonel boya ustalarımız aracılığı ile kısa sürede evinizi tertemiz boyayacağımızdan şüpheniz olmasın. Sizlere titiz bir işçilik sunuyoruz.

Kağıthane Boya Ustası

Kağıthane’ de tüm semt ve mahallelere, boya ustası hizmetlerimiz için ücretsiz keşif vardır, siz de ücretsiz keşif isteyerek işiniz hakkında fikir alabilir, boyatmak istediğiniz yerler için fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Boya badana işleri bir evin ya da iş yerinin görüntüsüne çok şey katar, güzel bir işçilik ile yapılan boya evinizin değerini artırır göze hoş görünür. 

Kötü yapılmış boya evinizin değerini düşürdüğü gibi gözünüze de kötü görünecektir, sonuç olarak dünyanın en iyi boyasını almış olsanız da, acemi ellerde boyanızın bir değeri kalmayacaktır. Bu yüzden usta boyacılar ile çalışmanız, sizin menfaatinize olacaktır.

Sanatımızı icra ettikten sonra beğenmediğiniz bir iş olursa, düzeltme garantisi ile garantili boya badana hizmeti veriyoruz. Biz işimizi bir sanat olarak görüyoruz ve en iyi eserimizi ortaya çıkarmak için, her defasında işimizi son derece ciddiyet ile yapıyoruz.

Alçı Dekorasyon İşleri Kağıthane

Alçı dekorasyon işleriniz için, Kağıthane ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Kartonpiyer ve alçı dekorasyon ile evlerinize çok estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tavanlar için alçı tavan göbeği, kenarlar için alçı taç, duvarlarınız için alçıdan üniteler yapıyoruz. 

Her ev güzeldir, sadece dekore etmek gerekir, biz bunu sizin için yapıyoruz. İsterseniz sizlere nasıl bir tasarım yapmanız gerektiği hakkında, fikir veriyoruz. Peki Nasıl Çalışıyoruz? Öncelik ile evinize ücretsiz keşif aracımız ile geliyoruz ve evinizin aldığı ışığın durumuna göre, konumuna oda büyüklüklerine göre, size birkaç değişik dekor tavsiyesinde bulunuyoruz, size daha önce yaptığımız işler ile alakalı görseller gösteriyoruz. Yapacağımız iş hakkında bir fiyat teklifi sunuyoruz. Talep ederseniz işinizi yapmaya başlıyoruz.

Kagithane alcipan kartonpiyer

Sizin de boyacı ya da alçı dekorasyon ustası ihtiyacınız olduğunda bizi arayabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İrfan Çakmak isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP