Levent Usta

Termik Sıhhi Tesisatçısı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu su tesisatçısı olarak, su tesisat işleriniz için bizi her zaman arayabilirsiniz. Tesisat sektöründe 10 yıldır hizmet veren firmamız su kaçak tespiti tıkanık açma işleri ve tesisatla ilgili tüm alanlarda hizmet vermektedir.

Dulkadiroğlu Su Tesisatçısı

Dulkadiroğlu Sıhhi Tesisatçı

Dulkadiroğlu sıhhi tesisatçısı lazım olduğunda, sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız tüm semtlere hizmet aracımız ile hizmet vermektedir.

Dulkadiroğlu su tesisatı kaçağı, petek su kaçağı arızası, su tesisat arızası işlemleriniz kırıp dökmeden fazla hasar vermeden noktasal olarak çözülmektedir. 10 yılı aşkın süredir Kahramanmaraş ve çevresinde uzman kadromuz ile tesisat işlerinizde sizlerin yanınızdayız. Petek temizliği, montaj ve kaçaklarınızın profesyonel ve garantili hizmet ediyoruz. 

Dulkadiroğlu Petek Temizliği

Petek temizliği yapmanızın faydaları. Temizlenmeyen petekler zaman içerisinde tesisatınızda çamurumsu tortu oluşturur. Bu çamurumsu tortu tesisat ve peteklerinizin ömrünü azalttığı gibi ısınma problemleri de yaşarsınız. Tesisatlarınızın periyodik bakımlarınızı mutlaka yaptırınız.

Duşakabin montajı, satış ve arızaları için bize ulaşın. Duşakabin seçerken kullanım alanı ve dekorasyon amaçlı banyo içi mobilya ve fayanslarınıza uygun ürün seçmeniz gerekmektedir. 

Musluk, lavabo ve tuvalet tıkanıkları genellikle eski binalarda karşımıza çıkar ama her evin bitmez derdidir. Bunun nedeni katı atık atmamızdır, Sıvı yağlar da giderlerinizi tıkayabilir. İnşaatınız yapım aşamasındayken tesisat içinde kalan inşaat atıkları da tesisatınızda tıkanıklığa sebep olabilir.

Rezervuar sifon montaj, arıza ve değişimi işlemleri, klozet montaj, arıza ve değişimleri, duvardan basmalı, alttan ve arkadan suyu basmalı olarak montajlarını yapmaktayız.

Isıtma sistemleri, kalorifer su kazanı sistemleri montaj ve arıza giderilmesi konularında tek adres Pratikon Isı Sistemleridir.


Radyatör boru tamiri, kaçak tespiti, sohben sıcak su tesisatının kurulum ve kaçak bulma işleri itina ile yapılır. Hidrofor ve pompa montaj ve tesisat işlemleri için bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Küvet, duşa kabin ve banyo kaçak su , sıcak su tesisatı çekimi işleri yapılır. Atık su tesisatı tıkanık açma, s temizleme gibi kirli işler gözünüzü mü korkutuyor? Çağırın bizi profesyonel hizmet ile tanışın.

Tesisat hattı döşemesinden, montaj, kaçak bulma ve tıkanıklık açma problemlerinizi uzman kadromuz ile çözüyoruz. Kahramanmaraş ve ilçelerinde 7 / 24 sizlerin yanınızdayız.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Levent Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP