Levent Usta

Termik Sıhhi Tesisatçısı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Pazarcık su tesisatçısı olarak 10 yılı aşkın süredir konusunda uzman deneyimli ve sertifikalı personellerimiz ile siz değerli halkımızın 7 / 24 yanındayız. 

Pazarcık Su Tesisatçısı

Pazarcık Petek Temizliği

Kış aylarında daha uygun, ekonomik ve masrafsız ısınmanın en güzel yolu peteklerinize ve tesisatınıza periyokdik bakım yaptırmaktan geçmektedir. temizlenmeyen petek ve tesisatlar zaman içerisinde çarumsu bir tortu oluşturur. Bu tortu peteklerinize sıcak su akışını keser, tesisatınızın ömrünü azaltır ve kombinize zarar verir. Petek temizliğinde güvenin adresi firmamızda konusunda uzman ve deneyimli personeller ile siz değerli müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz.

Çamaşır ve bulaşık makinelerinin tesisatları çekilir, kaçak ve tıkanıklıkları açılır. Çamaşır makinesi su almıyor ise tesisatınızı kontrol ettirin. 

Duşakabin montaj, arıza ve kaçakları ile ilgili bizlerden destek alabilirsiniz. Duşakabinizin ve banyonuzun su kaçakları sadece sizleri rahatsız etmez, komşularınıza ve binanıza da zarar verir. Tesisatınız zaman içerisinde binanızın yaşına bağlı olarak demir boru tesisatları küflenme ve pas yapar. Bu pas sağlığınıza da zarar verir. Tüm tesisat işlerinizde bizleri gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Daire, site, bina, müstakil konut ve yapılarda su basıncınızın düşük olduğu bölgelerde en sık kullanılan yöntem su tankı, su deposu yada hidrofor kurulumu yaptırmaktır. Şebekenizdeki su başıncı yeterli olmadığı takdirde hidrofor taktırmanız gerekmektedir. Yüksek katlara şebeke suyu basıncı yeterli olmaz. Yüksek katta oturanlar çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, şohben ve kombi arıza şikayetlerinden yakınırlar. Bunun sebebi hidrofor olmadığındandır.

Pazarcık Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıkları, lavabo taıkankları ve tesisatları için profesyonel hizmetin adı Altunbay Isı Sistemleridir. Tüm tıkanıklık ve S değişimleri için bizleri arayabilirsiniz.

Tıkanık Açma Pazarcık

İnşaat proje ve taahhüt işleri, tesisat işleri için sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ücretsiz keşif için bizlere mutlaka ulaşın, bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Güneş enerji sistemleri yaz aylarında ekonomik ve kesintisiz hizmet veren araçlardır. Güneş enerji montaj, arıza ve su kaçakları her zaman sorun teşkil etmektedir. Bu konular ustalık gerektiren işlerdir. Güneş enerji neden ısınmaz, panellerinizin güneşi direk görecek şekilde montajı yapılmadığı takdirde suyun sıcaklığı ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. 

Klovet tıkanıklıkları genelde içine atılan katı atıklardan yada inşaat sırasında kalan atıklardan yaşanmaktadır. Bu tıkanıklar klavuz teller sayesinde açılmaktadır. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Levent Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP