Levent Usta

Termik Sıhhi Tesisatçısı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Onikişubat su tesisat işleriniz için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Firmamız su tesiastçısı oalrak 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Onikişubat Su Tesisatçısı

Onikişubat Su Kaçağı Tespiti

Günümüzde artık su tesisatı tüm evlerin iş yerlerinin içine girmiştir. eskiden bahçede bulunan musluklar ve kanalizasyon sistemleri artık evlerimizin iş yerlerimizin içindedir. Bu yüzden su tesisatı işi de oldukça profesyonel yapılması gerekliliğini ortaya çıkarmıştır, çünkü bina içerisinde bir su tesisat borusunda kaçak olması demek tüm binanın ömrünü kısaltmaktadır, çünkü su kaçağı bina içerisinde kolonlarda beton zeminde bulunan demirleri çürütmesine sebep olur. Kahramanmaraş Onikişubat ve çevresinde su kaçaklarınızı noktasal olarak tespit edip tamir edip kırmadan dökmeden tamir ediyoruz.

Sizde mağdurlar kervanına katılmak istemiyorsanız tesisat işlerinizi işinin ehli ustalara bırakın.

Küvet, tekneli duşakabin ve teknesiz duşakabinlerinizi montaj ve kaçaklarınıza ücretsiz keşif ile yardımcı oluyoruz. Duşakabinlerinizi seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Banyo fayans ve mobilyalarınıza uygun olarak seçebilirsiniz. Kullanacak kişi sayısı, hareketli bölümlerinin sağlamlığı (Aliminyum ve tekerlekler gibi) bölümlere dikkat etmek gerekmektedir. Hareketli bölümler en sık arıza gösteren alanlardır.

Güneş enerjisi sistemleri modern çağımızın en uygun su ısıtma gereçlerinde bir tanesidir. Güneş enerjiniz suyu ısıtmıyorsa neler yapabilirsiniz? Güneş enerjisinizden yeteri kadar sıcak su alamıyorsanız montaj yerlerinin direk güneş ışınlarına maruz kaldığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Direk güneşe maruz kalmayan paneller sıcak sorunu olarak karşınıza çıkar.

Güneş enerjisi tesisatınıza periyodik bakımlarınızı yaptırmadığınız takdirde içinde kireçlenme yapar buda sıcak su sorunu yaşatır. Periyodik bakımlarınızı yaptırmadığınız takdirde ileride size panel değişimine varacak masraflar açacaktır.

Kalorifer tesisat montaj, yenileme ve bakımamı ihtiyacınız var? Her zaman yanınızdayız. Sohben montaj, arıza ve kaçakları her zaman zahmetli ve işçilik gerektiren işlerdir. Bu su kaçakları sadece sizlere değil komşularınıza ve binanıza da zarar verir. Su kaçağı olan binaların beton, kolon ve kirişlerin demir tesisatların ömürleri kısalır. 

Su Tesisatçısı Onikişubat

Lavabo, tuvalet ve gider tıkanıkları her evde karşılaşabileceğiniz bir sorundur. Katı atıkların giderleri tıkadığından koku ve hijyen olarak sorunlar yaşayabilirsiniz. Bir klavuz tel yardımı ile sorununuzu giderebilirsiniz. Sorun devam ederse S dediğimiz tuvaletlerin altında bulunan bağlantı elemanlarının değişimi gerekmektedir.

Onikişubat Petek Temizliği

Petek temizliği size ne fayda sağlar? Periyodik olarak bakımları yapılmamış tesisat ve peteklerinizde bir tortu oluşur. Bu çamurumsu birikinti tesisat içinde su akışını engeller. Petekleriniz yeteri kadar ısınmaz. Petek, tesisat ve kombinizin ömrü azalır ve size ısımadığınız doğalgaz faturasını ödetir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Levent Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP