Samet TOKSÖZ

Toksöz Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Karaman ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ayrancı doğalgaz firması olarak 20 yıllık bilgi, birikim ve deneyimimizi sizler ile paylaşmanın mutluluğu içindeyiz. Mobil ekiplerimiz le konusunda uzman, profesyonel ve sertifikalı personellerimiz ile günün her saatinde bizlerden destek alabilirsiniz. Doğalgaz konusu ve sorunları ciddiye alınması gereken ve hata kabul etmeyen konulardır.

Ayrancı Doğalgaz Firması

Isı ölçümleri, proje taahhüt ve kombi ve tesisat arızalarınızda bizlerden bilgi almadan karar vermeyin. Proje uygunluk, uygun malzeme ve garantili işçilik ile güler yüzlü ve % 100 müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir anlayış ile siz değerli halkımıza destek oluyoruz. 

Petek ve kombi temizliklerinizi mutlaka yaptırınız. Temizliği yapılmayan tesisatlarınızda çamurumsu tortu oluşur. Bu pis tortu peteklerinize sıcak su akışını engelleyecektir. Daha fazla yakıt daha ısınma alacaksınızdır. Bu pis tortu kombi, petek ve tesisatınızında ömrünü azaltacaktır.

Karaman Ayrancı ve çevresinde güneş enerji sistemleri denince akla ilk gelen güvenilir firmaların başında olmanın mutluluğu içindeyiz. Güneş enerji sistemleri seçerken, montaj yapılırken nelere dikkat etmeliyiz. Güneş enerji paneli alırken çatıda sorun çıkarak, kullanımın ortalaması ve aile kaç kişiden oluşur bu gibi konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Küçük hazneli depo seçimi kalabalık ailelere uygun değildir. Montaj sırasında çatıda hasar oluşmamasına ve güneşi görebilecek uygun yerlere panellerin montajının yapılması gerekmektedir.

Ayrancı doğalgaz kombi tesisatı yapısı çeşme tesisatları ile karıştırılabilir. Fark sıcak su ve soğuk su giriş ve çıkışlarının ayrı olması ve kombi su basıncının iyi ayarlanmasıdır. Tesisatınızda ki bir hata kombinize ve aile sağlığına zarar verir. Genelde kombi su basıncı 1,5 bar çevresinde olması gerekmektedir. Üstünde bir su koyarsanız kombiniz kendini korumaya alacak ve suyu tahliye edecektir. Bu tesisatınız ile alakalı bir sorun değildir.

Doğalgaz Firması Ayrancı

Kat kaloriferi, hidrofor, kazan arızaları ve fan satışları, arızaları ve montajları hakkında bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz. kat kaloriferi arızaları ve kat kaloriferi fan arızaları konusunda uzman personellerimize bir telefon kadar yakınsınız. 

Hidrofor şehir su şebekesinin yetmediği yerlerde yüksek katlara su basmaya yarayan makinelerdir. Hidrofor kullanılmayan yeteri kadar basınç sağlamayan hidrofor sistemlerinde yüksek katlarda oturan komşularınızın çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kombilerinin randımanlı çalışmadığından şikayet ederler.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Samet TOKSÖZ isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP