Samet TOKSÖZ

Toksöz Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Karaman ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Uzun yıllardır Karaman ve çevresinde doğalgaz firması olarak hizmet veren firmamız, profesyonel, deneyimli ve konusunda uzman personeller ile, doğalgaz tesisatınızı ve kalorifer tesisatlarınızı en verimli ve en uygun fiyata yapmaktadır. Doğalgaz tesisatının evin ve binanın özelliklerine göre en verimli şekilde nasıl yerleştirileceği, hangi yerleşim planına göre daha çok ısı sağlanacağı kombinin hangi bölümde bulunmasının daha uygun olacağı gibi sorularınız profesyonel personelimizce cevaplandırılacaktır. 

Doğalgaz Firması Karaman

Doğalgaz tesisatı çok özen gösterilmesi gereken, yapılan yanlışlıklar sonucu son derece ciddi sorunlara neden olabilen bir sistemdir.

Sistemin güvenilir olarak işleyebilmesi için doğalgaz tesisatında kullanılan malzemenin kalitesi çok önemlidir. Doğalgaz tesisatçısının  fiyatı  kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Son derece önemli olan bu işin, mutlaka güvenilir firmalara emanet edilmesi gerekmektedir.

Doğalgaz tesisatı işine yıllarını veren firmamız size en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Şirket olarak doğalgaz tesisatı ile ilgili her türlü talebe en verimli şekilde cevap verebilecek şekilde hizmet vermeyi amaç edindik.

Firmamız doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, petek temizliği petek değişimi, doğalgaz tesisatı bakımı ve onarımı, kalorifer tesisatı bakım ve onarımı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ayrıca bir çok markanın kombi ve petek satışlarını da yapmaktadır.


Karaman Doğalgaz Firması

Faydalı Bilgiler:

Gaz kullanırken;

 • Cama takılan havalandırma (Ventilasyon) kesinlikle kapatılmamalıdır
 • Baca bağlantısı varsa, bacanın temiz ve açık olduğundan sürekli emin olunmalıdır.
 • Gaz kaçağını alevle aramayınız, sabun köpüğü kullanınız
 • Konut İçinde Gaz Kokusu Hissettiğinizde
 • Cihazlarınızı, sayaç vanasını kapatınız
 • Kapı ve pencereleri açarak ortamı havalandırınız
 • Elektrik düğmelerine dokunmayınız (Açmayın, açıksa kapamayın)
 • Telefon kullanmayınız (Çalıyorsa açmayın)
 • Ateş ve kıvılcıma sebep olmayınız
 • Bina sakinlerini uyarınız
 • Gaz kokusu olmayan bir yerden 187 Doğalgaz Acil Hattını arayınız...

Karaman güneş enerji montaj, servis ve satışlarında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. 10 yılı aşkın süredir Karaman ve çevresinde mobil ekiplerimiz ile sizlere yardımcı olmanın mutluluğu içindeyiz. Güneş enerjisi seçerken nelere dikkat etmeliyiz. 

Doğalgaz ile ilgili tüm sorularınızı için bizleri arayabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Samet TOKSÖZ isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP