Samet TOKSÖZ

Toksöz Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Karaman ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Karaman Kazımkarabekir doğalgaz firması ve tesisatçısı olarak sertifikalı personellerimiz ile siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. 20 yılı aşkın tecrübemiz ile Kazımkarabekir ilçesinde doğalgaz tesisat, güneş enerji sistemleri, hidrofor ve petek temizliği işleri ile siz değerli ilçe halkımıza hizmet ediyoruz. 

Doğalgaz Firması Kazımkarabekir

Hidrofor seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Hidrofor sistemleri şehir şebeke basınçının yetmediği yada şebeke basıncının yüksek katlara yetmediği yerlerde yüksek katlara su basması için kullanılan cihazların tümüdür.Pompa, su deposu ve tesisatı ile birlikte takım oluştururlar. Yüksek katlarda oturan komşularınız çamaşır makinesi, bulaşık makinesinin çabuk arızalandığını kombinin verimli çalışmadığını sürekli arızaya düştüğü gibi şikayetlerde bulunurlar.Daire sayısı, kat yüksekliği, kullanım miktarı ve kişi sayısı gibi etkenler hidrofor seçmenize ve hesaplamalarınıza yardımcı olur.

Kazımkarabekir petek temizliği olarak yıllık ve kış başlarında mutlaka tesisat, kombi ve peteklerinizi temizletin önerisinde bulunacağız.Temizlenmeyen petek, tesisat ve kombinizin ömrü azalır, ısınmadığınız halde yüksek faturalar ödemeye mahkum olursunuz. Tesisatınızın içinde ki çamurlu su kombiden basılan sıcak su peteklerinize ulaşmadan geri döner bunun sebebi içerideki çamurumsu tortudur. Yıllık ve periyodik olarak bakımlarınızı mutlaka yaptırın.

Kombi ve doğalgaz tesisatı işinin ehli insanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu konuda sektördeki 20 yıllık tecrübemiz ile sahadayız. 

Doğalgaz ustası olarak Karaman Kazımkarabekir ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Tesisatınız da yanlış bir bağlantı, yanlış malzeme kullanımı ya da kalitesiz bir ürün kullanımı sağlığınızı tehlikeye atacaktır. Güvenilir, garantili, hesaplı  hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda sizlerin sağlığı bizlerin güvencesi altında anlayışıyla devam ediyoruz.

Kazımkarabekir Doğalgaz Firması

Kazımkarabekir kat kaloriferi satış, montaj ve arıza servislerimiz de bulunmaktadır. Kat kaloriferi fan arızası gibi ustalık gerektirecek konularda günün her saatinde bizlerden  hizmet alabilirsiniz. Kat kaloriferi su kaçağı testi, kalori hesaplama gibi deneyim isteyen konularda uzman ekibimiz sorularınızı cevaplayacaktır. 

Kazımkarabekir güneş enerji sistemleri montaj, arıza ve su kaçağı testleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Güneş enerjisinin sıcak su vermiyorsa sebepleri çok olabilir. Bir kaç örnekle şebeke suyu kullanıyorsanız içindeki kireç tesisatınız da tıkanıklığa sebep olacaktır.

Sistemdeki antifiriz azalması yada güneş panellerinin düzgün, dengeli ve güneşi görecek şekilde yerleştirilmemesi sıcak su akışını aksatacak etkenlerdendir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Samet TOKSÖZ isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP