Hüseyin Dimli

Dimlioğlu Elektrik Sistemleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Karaman ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Karaman Ayrancı elektrikçi ustası olarak 20 yılı aşkın süredir siz değerli halkımızın hizmetindeyiz. Profesyonel, güvenilir ve sertifikalı personellerimiz ile % 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla elektrikçi tesisatçısı olarak 20 senedir hizmet veriyoruz.

Ayrancı Elektrikçi

Ayrancı Elektrikçi 

Şalterleriniz de bir sorun ile karşılaşırsanız yada kaçak yüzünden sigortanız atarsa mutlaka profesyonel hizmet alın. Kaçak yada kısa devre sorunları sadece dairenizin yada iş yerinizin sorunu değildir. Yanlış bir hamle yada bağlantı bütün apartmanınızın yada iş yerinizin yanmasına sebep olur. Ayrancı elektrikçi olarak bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. 

Elektrikli cihazlarınızın montajı özellikle şohben, klima yada kombilerinizin tesisatları özel ölçümler ve sigortalar ile desteklenmelidir. Enerjiyi fazla kullanan bu cihazlar uzun süreli kullanımlarda kablo yanıkları oluşturup ve sigortalarda hasara yol açacaktır. Çok güç kullanan bu cihazların kablo yapısı ve sigorta yapısı dikkat edilmesi gereken hususların başında gelmektedir. 

Zil tesisatı, görüntülü diyafon ve zayıf akım diye tabir edilen işler de tesisat işleriniz, arıza ve montaj işleriniz garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Bina ve iş yerlerinizdeki elektrik tesisatını kılcar damarlara benzetebilirsiniz. Binanızın tüm tesisatı bir tek pano ile apartmana giriş yapmaktadır. Sizin yanlış bir müdahaleniz insan sağlını yol açacağı gibi tüm apartmanda maddi hasara da yol açacaktır.

Ayrancı Elektrikçi Ustası

Ayrancı Elektrikçi Ustası 

Özellikle günümüzde teknolojiye buna bağlı olarak ta elektriğe bağımlılık artmaktadır. Elektrik artık lüks değil çok önemli bir ihtiyaçtır. Eski bina yapısındaki elektrik tesisatları yüksek voltaj çeken günümüz cihazlarına uygun değildir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, şohben, ütü ve klima gibi cihazları kullanırken aynı anda çalıştırmamaya özen göstermemiz gerekmektedir. 

Ayrancı elektrikçi tesisatcısımı lazım? Günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz. Led aydınlatma, proje taahhüt ve avize montajı gibi konularda garantili hizmet vermekteyiz. İnşaat proje taahhüt işlerinizde ücretsiz keşif yaparak sizlere yardımcı olmaktayız.

Karaman elektrikçi ve çevresinde yüksek gerilim hatları haricinde tüm iş yerleriniz, apartman, daire ve müstakil daireleriniz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Mobil ekiplerimiz ile 7 / 24 hizmet veriyoruz. 

Sürekli şalterleriniz mi atıyor? Kesinlikle yeniden kaldırmayın bir servisten yardım isteyin. Tesisatınız da kaçak olma olasılığı yada yüksek enerji çeken bir cihazınızı uzun süre kullandıysanız bu sorun ile karşı karşıyasınız demektir. Siz şalteri kaldırdıkça tehlike çoğalıyor demektir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hüseyin Dimli isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP