Hüseyin Dimli

Dimlioğlu Elektrik Sistemleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Karaman ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Karaman ve çevresinde elektrikçiye mi ihtiyacınız var? Bizi 7/24 arayabilirsiniz. İşinin ehli elektrikçi ustalarımız size en kısa zamanda ulaşarak elektrik tesisatınız da oluşan problemi giderecektir. Karaman elektrikçi ustası olarak 20 yıldır hizmet veren firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Karaman Elektrikçi 

Karaman Elektrik Ustası

Karaman' da yıllardır elektrik tesisatı alanında çalışan firmamız bu alanda uzmanlaşmış olup, sürekli kendini yenilemektedir. Bunun sonucunda da Karaman ve çevresinde elektrikçi denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan birisi olmuştur. Yapmış olduğumuz yüzlerce elektrik tesisatı referansımızdır. Bundan dolayı herhangi bir elektrik arızanız oluştuğu zaman gönül rahatlığı ile bizi arayabilirsiniz…

Tecrübeli elektrik ustaları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorununuzu  hızlı bir şekilde çözüyoruz. Kısa devre, pano tesisatı, proje işleri,  kablonun su alması, kablonun hasar görmesi ve kopukluğu, kablonun temassızlığı, şalterden kaynaklanan sorunlar, elektrik sigortasından kaynaklanan arızalar, prizden ve ampulden kaynaklanan arızalar ve her türlü arıza, tamir, bakım işleriniz için hesaplı fiyatlarla, çözüm sonrası ve kapıda ödeme seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Sizlere elektrik ustasımı lazım? bir telefon kadar yakınız.

Elektrik tesisatınız da  var olan  sonradan oluşan sorunların giderilmesi için elektrikçiniz Dimlioğlu elektriği istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Oluşan sorunu halledinceye  kadar durmayacak  işinin uzmanı elektrikçi ustalarımız siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmaktadırlar.

En yeni teknolojiyle üretilmiş ekipmanlar ve sistemlerle, profesyonel ustalarımızla sunduğumuz Karaman elektrikçi hizmetlerinden hemen faydalanmak için haftanın bütün günleri telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Karaman elektrikçi ustası olarak sektörde ki 20 yıllık bilgi ve birikimimize aktarıyoruz. Diafon tesisatı çekilmesi, görüntülü diafon arızaları ve tesisat yapımı gibi konularda profesyonel personellerimiz ile destek olmaktayız.

Karaman Elektrikçi Ustası

Karaman Elektrik Firması

Güvenlik kamera işlemleri ve kablolama işlemleri de şirketimizin hizmet verdiği konular arasındadır. Çanak anten montajı zayıf akım kablolaması ve rüzgardan dönen antenlerin yeniden ayar yapılması da personellerimiz tarafından verilen hizmetlerin başındadır. Uydu anten sistemi ve ortak anten sistemleri, arıza ve sorunları için günün her saatinde bizlerden destek alabilirsiniz. Diyafon tesisatları zil tesisatlarının yerine çekilmiş olup son sistem bir ürünlerdir. Ürün ve fiyat bilgisi için elektrik firmamızı arayabilir, uygun fiyatlı ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.

İnşaat proje takibi, elektrikli pano servisi ve yüksek gerilim hatları harici elektrik ile ne işiniz varsa yanınızdayız.

Elektrikli şofben montajı, kombi şalter takımı montaj ve arızası, avize montaj ve priz takım tamiratları firmamız tarafından hizmet vermekteyiz. 

Apartman ve iş yeri elektrik tesisat işleri, sigorta değişimi gibi uzmanlık gerektiren konularda kendiniz müdahalede bulunmayınız. Profesyonel bir yardım alınız. Şehir şebeke hatlarında 220 v. güç geçmektedir. İnsan sağlığını tehlikeye atan bu güç yalıtım maddeleri ile müdahale ediniz.

Duvar prizlerinden kabloları çıkartırken mutlaka prizlerden tutarak çekimi bu şekilde yapınız. Aksi halde prizleriniz boatlarınızdan kurtularak tehlikeye yol açacaktır.

Karaman elektrik ustası Firmamız tarafından ayrıca verilen hizmetlerimiz:

  • Kamera güvenlik sistemleri
  • Alarm sistemleri
  • Cami aydınlatma
  • Halı altı ısıtma
USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hüseyin Dimli isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP