Hüseyin Dimli

Dimlioğlu Elektrik Sistemleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Karaman ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kazımkarabekir elektrikçi ustası olarak 20 yılı aşkın süredir siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz. Kazımkarabekir elektrikçi firması deyince akla gelen güvenilir ve garantili işler sunan konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere günün her saatinde destek veriyoruz. Elektrik tesisatçısına mı ihtiyacınız var? Tam yerindesiniz.

Kazımkarabekir Elektrikçi

Kazımkarabekir Elektrikçi Ustası

Ev ve iş yerlerinize led döşemesi, led tabela aydınlatması çekimi, avize montajı ve satışı gibi görsel ve ustalık isteyen işlerde bizden yardım alabilirsiniz. Kolay bir işlem gibi görünse de şehir şebeke hatlarında 220 volt elektrik akımı geçmektedir. Buda insan sağlığını tehlikeye atacak bir akımdır. Kazımkarabekir ve çevresinde karaman elektrik ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Zayıf akım diye tabir ettiğimiz zil tesisatı, diyafon tesisatı, kamera ve görüntülü diafon tesisatlarında ve arızalarında yanınızdayız. Cat5 kablo ve cat6 kablo çekimi firmamız tarafından yapılan hizmetler arasında gelmektedir.

Klima elektrik tesisatı, sohben elektrik tesisat çekimi ve kombi elektrik tesisatı ile ilgili girişinde mutlaka sigorta bulunması gereken elektrikli cihazlarda sorun ile karşılaşırsanız servisten destek isteyiniz. Cihazınızda yada tesisatınızdaki sorundan dolayı şalter atmış olmaktadır. Şalteri yeniden kaldırmanız cihazın içindeki elektronik kartları ve cihazı yakabilirsiniz.

Tüm elektrikli aletlerinizin montajı, arızası ve avize, şalter, priz ve led lamba gibi ürünlerin satışı ile sizlerin yanınızdayız. Elektrikli ürünlerin montajı dikkat,bilgi ve deneyim ister. Eski binalardaki elektrik tesisatı o günün şartları için çekilmiş ve isteklerinize yetecek şekilde yapılmıştı.

Kazımkarabekir Elektrikçi Ustası

Elektrik Firması

Şimdiki cihazlar çok fazla akım çekerek elektrik tesisatınızda hasara yol açabilmektedir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve şohben gibi yüksek akım çeken ürünleri aynı anda yada uzun süre çalıştırıldığında tesisatınıza hasara yol açaCaktır hatta tesisatınızı yakacaktır. Burada ilk başta sigortalarınız devreye girecektir ve atacaktır. Sigortanızı hemen kaldırmayın ve bir servisten destek isteyiniz. Elektrik firması olarak uygun fiyat ve kalitenin tek adresi. 

20 yılı aşkın tecrübemiz ile elektrik panosu, inşaat taahhüt, proje taahhüt işleriniz sözleşmenize uygun profesyonel kadromuz ile tse onaylı ve garantili ürünler ile işlerinizi söz verdiğimiz günde yetiştiririz. Elektrik tesisatları binanızda kılcar damarlara benzer, daireniz ayrı gibi görünse de hepsi apartmanda tek bir panoya bağlıdır. Dairenizde yapacağınız yanlış bir bağlantı tüm bina ve iş yerlerine hasar verebilir. Konusunda uzman ve profesyonel bir servisten destek almanız gerekmektedir. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hüseyin Dimli isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP