Samet TOKSÖZ

Toksöz Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Karaman ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ayrancı su tesisatçısı olarak 10 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza 7 / 24 hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Karaman ili Ayrancı ilçesi su kaçak bulma, tıkanıklık açma işlerinizde bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Ayrancı Su Tesisatçısı

Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları neden olur? Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları farklı sebeplerden dolayı tesisatınız tıkanabilir. Lavabonuza dökmüş olduğunuz yemek artıkları ve yap atıkları zaman içerisinde tesisatınızda tıkanıklığa sebep olabilir.

Bu tıkanıklık sağlık açısından ciddi bir sorundur, aynı zaman zamanla koku yapmaya başlar. Sirke ve tuz karışımı ufak tıkanıklıkları açsada genel itibari ile büyük bir sorununuz var demektir. Tuvalet tıkanıklıkları lavabolara göre değişkenlik gösterir.

Tuvalet giderleri daha geniş olduğundan dolayı hemen hemen her atıkta tıkanmaz yalnız tuvalet altlarında bulunan S dirsek boruları tıkanıklık gösterir. Kaçırdığınız atıklar yada inşaat zamanından kalan atıklar s lerde birikerek tıkanıklığı gerçekleştirebilir. Bu gibi durumlarda sizlerin yapabileceği çok fazla bir şey yoktur. Profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir.

Su kaçaklarınız ile ilgili neler yapabilirsiniz? Su kaçakları döşemeleriniz de, duvarlarınızda yada alt kat komşularınızda rahatsızlık vermediği sürece kolay kolay anlaşılmaz. Bu küçük görünen su kaçakları devamlılığı olduğu bütün binanızı çürütene kadar bırakmaz ve binanızda küf ve pas kokusu yapmaya başlar.

Artık su kaçak cihazları ile kaçaklarınız noktasal olarak bulunuyor ve sadece bir yerde işlem yapılıyor. Eski yapılarda çok sık görünse de artık yeni binalarda da tesisatta kullanılan malzeme ve tesisatınızı yapan firmanın yanlış aparat kullanmasından da kaynaklanan sorunlar ile karşılaşabiliyoruz. 

Su Tesisatçısı Ayrancı

Hidrofor seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Şehir şebeke basınçları 4 kata kadar basınç üretmektedir. Yüksek katlarda oturan komşularınız sürekli çamaşır ve bulaşık makinelerinin, kombi ve şohbenlerde sıkıntılarından bahsederler. 

Hidrofor seçerken dikkat edilmesi gereken 3 madde vardır. Kat sayısı, daire sayısı ve almış olduğunuz hidroforun pompa özelliğidir. Hidrofor montaj, kaçak arıza ve fiyat bilgisi bizlerden fiyat almadan karar vermeyin. 

Petek temizliği neden önemlidir. Petek ve kombilerinize periyodik bakımlarınızı yaptırmadığınız takdirde tesisatınızda çamurumsu bir tortu oluşur. Bu tortu petek ve tesisatlarınızda tıkanıklığa sebep olur ve sıcak suyunuz tesisatınız içinde rahat bir şekilde gezmez. Isınmadığınız halde yüksek faturalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Samet TOKSÖZ isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP