Samet TOKSÖZ

Toksöz Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Karaman ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kazımkarabekir su tesisatçısı olarak siz ilçemize hizmet etmekten mutluluk duymaktayız. Kazımkarabekir su arıza işlerinizde bizler 7 / 24 arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Kazımkarabekir Su tesisatçısı

Su kaçak cihazı ile su kaçakları nasıl bulur? Su kaçak işlemi ana tema olarak 3 e ayrılır. Temiz su kaçakları basınç testine tabi olur. Yüksek basınç tesisata verilir ve ekran basınç kaybı olup olmadığı takip edilir.

Tesisatta su kaybı var ise ekranda su basıncında oynama olur. Bundan sonra video yada ses dinlemesi ile kontrole geçilir. Noktasal kaçak bulunur ve arızanın olduğu alan delinerek hasar giderilir.

Eski binalarda kullanılan demir su tesisatlar zaman içerisinde ömrünü tamamlar ve delinme, pas ve küf tutar. Bu pas ve küf demirde tahribata ve sonrasında delinmeye başlar. Bu deliklerden su kaçakları başlar. Bu konularda uzman bir servisten destek almanız gerekmektedir.

Kazımkarabekir petek temizliği konusunda günün her saatinde bizlerden destek alabilirsiniz. Petek temizliği yapılmadığı takdirde kombi, kombi pompası, petek ve tesisatınız da hasar yol açar ve ömrünü azaltır.

Temizlenmeyen peteklerinizin içinde çamurumsu bir tortu oluşur. Bu tortu tesisatınızın ek bölümlerinde ve petek aralarında birikmeye başlar ve suyun akışını engeller. Kombiniz bu çamuru tesisat içinde döndürme yaparken zorlanır ve pompanız uzun yıllar hizmet vermez.

Sürekli bir parçasından arızalanma yapar. Tesisatınızda uzun ömür isterseniz mutlaka periyodik olarak petek temizliklerinizi yaptırınız.

Su Tesisatçısı Kazımkarabekir

Hidrofor arıza ve kaçakları ile ilgili konusunda uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. 10 yıl önce yola çıkarken benimsediğimiz güler yüzlü hizmet, % 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutar hizmet anlayışına devam etmekteyiz.

Tuvalet ve lavabo tıkanıkları farklı sebeplerden olsa da çözüm olarak bir kaç tane sunabiliriz. Tuvaletleriniz attığınız katı atıklardan dolayı mı tıkandı. Çözüm profesyonel bir hizmet almaktır. Sağlık ve koku olarak tehdit eder bir hale gelmiş olabilir.

Cihazlarımız ile 10 dakikada sorununuzu gideriyoruz. Hızlı, garantili ve profesyonel çözümün adresi Toksöz Isı Sistemleri olarak günün her saatinde uzman ekibimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kazımkarabekir ve çevresinde hızlı, güvenilir ve mobil ekiplerimiz ile sizler ile beraberiz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Samet TOKSÖZ isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP