Samet TOKSÖZ

Toksöz Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Karaman ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Karaman su tesisatçısı olarak mobil ekiplerimiz ile sizlere 7 / 24 hizmet vermekteyiz. Biz Karaman’ ın  alanında uzmanlaşmış ustalarıyla hizmetlerimizi güler yüzle ve en uygun ücretlerle yapmaktayız. Neler mi yapıyoruz?

Su Tesisatçısı Karaman

Alanında uzmanlaşmış ustalarımız su kaçağı tespitini ve su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmekte olup su kaçaklarında yer tespitinin yapılması yani  doğru tespit etmek oldukça önemlidir.

Sonrasında tespiti yapılan yer kırılarak noktasal olarak müdahale edilmektedir. Karaman su tesisatcısı olarak 10 yılı aşkın süredir sizlere hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz.

  • Havalandırma ile ilgili sorunlarınızın çözümünü yapmaktayız.
  • Dalgıç pompalarınızın bakım ve onarımını yapıyoruz
  • Hidrofor tesisatlarınızı yapıyor, sorunlarını gideriyoruz
  • Isıtma sistemlerinin alt yapısı ve montajını yapıyoruz
  • Damlama sulama alt yapısı ve montajını yapıyoruz
  • Her türlü su tesisat işlemlerinizi yapıyoruz
  • Bütün bunları son teknoloji araçlar ile gerçekleştiriyoruz

Yaşamın birincil ihtiyacı olan su, ihtiyaçlarınız karşılanmadığı zaman hayat yaşanmaz hale gelir. Su karşılama ihtiyaçlarınızın karşılanması konusunda birinci sırada şehir, bina, daire ve iş yerlerinizin tesisatları bulunmaktadır.

Su tesisatlarınızdaki kaçaklar neden olur. Şehir şebeke hattında ani su basıncı değişikliği, bina ve iş yerlerinizde kullanılan malzemelerin kalitesiz ve yanlış döşenmesinden dolayı olabilir. Tabi burada tesisat ömürleri de önemli bir etkendir.

Su kaçakları nasıl bulunur. Tesisatlarınızda yaşamış olduğunuz su kaçakları ev ve iş yerlerinde hemen bulanabilir bir düzeyde değildi. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte su kaçakları noktasal olarak bulunup sadece kaçak olan bölge kırılıp orada tamirat yapılabiliyor.

Eskiden kaçak bulmak için bir kaç yer kırılıyor sonra kaçak oralarda çıkmazsa kırılmaya devam ediliyordu. 

Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları nasıl açılır ve neden olur. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları değişkenlik gösteren nedenlerden dolayı tıkanıklık gösterebilir. Lavabolara kaçan sabun artıkları veya lavaboya dökülen yağ atıkları zaman içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.

Karaman Su Tesisatçısı

Tuvalet tıkanıklıkları ise tuvalete atılan yada kaçırılan katı atıklardan yada inşaat zamanından kalan atıkların zaman içerisinde giderlerinizi tıkadığı da görülmüştür.

Bunların çözümleri de birden fazla olabilir. Lavabolar için sirke ve tuz karışımı yapılıp uygulanabilir. Tuvalet tıkanıkları ile ilgili daha profesyonel bir hizmet almanız gerekir. 

Hidrofor tesisat kaçak arızası ve çözümleri ile ilgili bizlerden günün her saati bizlerden destek alabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz ile 7 / 24 hizmetinizdeyiz. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Samet TOKSÖZ isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP