Kenan Demir

Sarılar Doğalgaz
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Karatay ilçesi ve çevresinde yıllardır doğalgaz tesisatı hizmeti veren firmamız sizlere her saatinde hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Telefon ile bize ulaşmanız durumunda tecrübeli doğalgaz tesisatı ustalarımız sizinle irtibata geçerek oluşan problemi gidereceklerdir. 10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız konusunda uzman, sertifikalı ve profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Karatay Doğalgaz firması olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Karatay Doğalgaz Firması

Konya Karatay doğalgaz tesisatçısı; Doğalgaz tesisatınız tecrübeli ekiplerimizce maksimum performans alacak şekilde binanıza en uygun şekilde yapılacaktır. Doğalgaz tesisatı işinde yapılabilecek en küçük hataya yer yoktur. Yapılan çok küçük hataların ve yanlışlıkların ilerde büyük kazalara neden olabileceği unutulmamalıdır. Bu konuda dikkat edilecek en önemli husus; kendini bu konuda kanıtlamış özenle çalışan güvenilir firmalara kendinizi emanet etmenizdir. Firmamız bu konuda çok özenle çalışmakta olup siz halkımızın güvenini kazanmış ve işinde son derece hassas çalışan doğalgaz tesisatı ustalarımızı tercih etmektedir. Firmamıza güvenebilir; yaptığımız işleri referans alabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata en kaliteli malzemelerle hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız aynı zaman da güneş enerjisi satış ve arızalarında da hizmet veren bir firmadır. Güneş enerjisiniz sıcak su vermiyor ise, bunların birkaç nedeni ve çözümü olabilir. Dairenizde bulunan sıcak su vanalarınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Havaların bulutlu veya kapalı olması ya da panellerin yanlış konumlandırılması da sıcak su alamamanıza bir etkendir. Güneş enerjisinden az su geliyor ise batarya ağızlarını kontrol etmeyi tavsiye ederiz. Ayrıca sıcak su deponuzda bulunan çıkış bağlantı elemanlarının kireçlenmesi ve boruları tıkanmasından kaynaklı bir sorun ile de karşı karşıya olabilirsiniz. Sorununuz giderilmiyorsa mutlaka profesyonel bir güneş enerjisi ustasından yardım almanız gerekmektedir.

Doğalgaz Firması Karatay

Karatay yerden ısıtma

Kombi tesisatları ve tesisat temizlikleriniz de sizlerin yanınızdayız. Kombi tesisatları montajı ustalık gerektirecek bir konudur. Ufak bir hatayı kesinlikle kabul etmeyen doğalgaz, yanıcı ve kapalı alanda biriktimi patlayıcı bir özelliği vardır.

Firma olarak doğalgaz tesisatı işlemlerinde her türlü isteğe en kısa süre ve en uygun fiyatla yanıt verecek şekilde çalışmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Firmamız doğalgaz tesisatı yapımı, doğalgaz proje çizimi, kalorifer tesisatı yapımı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, petek temizliği ve tesisat yenileme, yerden ısıtma sistemleri, doğalgaz tesisatı bakımı, güneş enerjisi montajı, güneş enerjisi bakımı, antifiriz değişimi, kolektör değişimi gibi hizmetleri vermektedir. Ayrıca birçok markanın ürünlerinin satışı da yapılmaktadır.

Petek Temizliği

Firmamız uzun yıllardır doğalgaz tesisat montajı ve petek değişim ve montaj işlemleri yapmaktadır. Doğalgaz tesisatı yatırımları ekonomik olarak pahalı bir yatırımdır. Yapmış olduğunuz yatırımın 1-2 sene içerisinde çürümesini istemeyiz. Tesisatınızın uzun ömürlü olması ve sizlere uzun yıllar hizmet etmesini istiyorsanız mutlaka petek temizliği ve tesisat temizliklerini yaptırınız. 
USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Kenan Demir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP