Kenan Demir

Sarılar Doğalgaz
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Selçuklu ilçesi ve yakınlarında doğalgaz ve kalorifer tesisatı alanında hizmet vermekte olan firmamız size bir telefon kadar yakın. Telefon ile bize ulaşmanız durumunda; sizinle irtibata geçecek olan doğalgaz tesisatı ustalarımız tesisatınızda oluşan problemlerinizi gideriyor. Selçuklu doğalgaz firması olarak bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Selçuklu Doğalgaz Firması

Doğalgaz Tesisatsı

Güvenliğimizi emanet etmekten çekinmediğimiz doğalgaz tesisatçılarını seçerken çok dikkatli olmalı seçtiğimiz doğalgaz ustasının işinde ehil olduğuna emin olmalıyız. Yaptığı işleri referans alarak bu doğalgaz tesisatı konusunda ne kadar tecrübe sahibi olduğuna bakmalıyız. İşte firmamız doğalgaz bizim işimiz diyerek kazandığı tecrübeleri size referans göstermektedir. Unutulmamalıdır ki doğalgaz tesisatçılığı ustalık isteyen bir iştir. Yılların tecrübesine sahip firmamız tüm yetki belgelerine sahip olup size bu konuda garanti vermektedir. Referansımız yaptığımız yüzlerce doğalgaz tesisatıdır…

Dünya insanların hayatını kolaylaştıracak madenlerle dolu yaratılmıştır. İnsanoğlu bu madenleri kullanmayı öğrendikçe hayat kalitesini artırmaktadır. Bu madenlerin başında doğalgaz gelmektedir. Doğalgaz kışın soluduğumuz pis havanın önüne geçmiş; yakıldığında hava kirliliğini çok büyük oranda engellemiş bir üründür. Özellikle nefes darlığı hastalığı çeken göğüs hastaları doğalgazın yaygın olmadığı dönemde nefes almakta çok fazla zorlanıyorlardı. Büyük şehirlerin havası artık sağlık açısından dünya standartlarının çok altında kalmaktaydı. Isınma sorununda en çok kullanılan odun kömür yanması sonucu hem doğaya hem de insana çok zararı bulunan CO ve CO2 gibi bileşikler oluşmakta ve doğaya salınmaktaydı. Dünyamızın koruma kalkanı olan atmosferimiz için de çok zararı bulunan bu gazlar her birimizi ağır ağır zehirlemekteydi. Doğalgazın yaygınlaşmasıyla bu zararlı gazlar doğaya çok daha az salınmaya başlamış bu sayede dünyamızda bulunan bütün canlılar olumlu etkilenmiştir.

Doğalgaz Firması  Selçuklu

Selçuklu doğalgaz tesisatçısı

Doğalgaz tesisatları deneyim ve ustalık gerektirecek konulardır. Doğalgaz yanı ve patlayıcı madde olmasından dolayı en ufak bir hatayı bile affetmez. Televizyonlarda doğalgaz patlamalarını mutlaka duymuştursunuz. Bu hataların başlıca sebebi TSE uygun malzeme kullanımımı olduğu kadar bir diğer nedeni ise usta hatalarıdır.

Güneş Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi satışı, montajı, yedek parça temini ve arıza giderimi gibi yine ustalık gerektirecek konularda firmamızın deneyimli personellerinden destek alabilirsiniz. Güneş enerji sistemlerinden randıman alabilmeniz için, panellerin uygun alana, güneş alması ve eğiminin güzel verilmesi çok önemlidir. Gelişi güzel montaj yapılan panellerden sıcak su alamazsınız ve size ayrıca yer değişimi ek maliyet getireceği gibi çatınızda da delikler oluşacaktır. Ayrıca da çatıya da masraf yapmanız gerekecektir. Güneş enerjiniz su kaçırıyorsa, sıcak su vermiyorsa ve panellerinde çatlak var ise 7 / 24 bizleri arayabilirsiniz.

Petek Temizleme

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere petek temizletmenin faydalarından bahsedeceğim. Petek temizliği tesisat içindeki çamurlu, katı, balçık gibi olan suyun değişimi ve petek panellerindeki tıkanık olan bölgelerin açılması işlemidir. Petekleriniz temizlenmediği takdirde, ısınmadığınız halde yüksek yüksek faturalar ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca kombiniz bu katı çamur sıvıyı pompalarken zorlanacak ve sürekli arızaya geçecektir. Kombi arızaları yüzünden sürekli kombi servisleri ile uğraşmak ya da arızalı parçaların değişim işleri ile uğraşacaksınızdır. Peteklerinizin bakımlarını periyodik olarak yaptrınız.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Kenan Demir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP