Kenan Demir

Sarılar Doğalgaz
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Meram ilçesi ve yakınlarında doğalgaz tesisatı hizmeti veren firmamız 7 / 24 hizmetinizde. Doğalgaz konutlarımıza kadar gelmiş olmasına rağmen konut içinde iyi yerleştirilmemiş doğalgaz tesisatı çeşitli doğalgaz sorunlarına neden olabilmektedir. O yüzden doğalgaz tesisatçımızı gayet iyi seçmeli ve ona güvenmeliyiz. Kazandığı tecrübelerle sizlere güven veren firmamız daha önce yaptığı işlerle her zaman yüz güldürmeyi başarmıştır. Sizde doğalgaz tesisatçınızın daha önce yaptığı işleri baz alarak tecrübeli bir doğalgaz tesisatçısı seçmelisiniz. Uzun yıllardır tesisat işini yapan firmamıza bu konuda güvenebilirsiniz. Meram Doğalgaz firması olarak size bir telefon kadar yakınız.

Meram Doğalgaz Firması

Doğalgaz Tesisatı

Dünyamız  teknolojinin gelişmesiyle bizlere gizli nimetlerini çok daha fazla açmakta yaşantımızı çok daha fazla kolaylaştırmaktadır. Bulunması uzun yıllar öncesine dayansa da özellikle son yıllarda çok daha fazla yararlandığımız doğalgaz bunların başında gelir. Doğalgaz hayatımızı çok daha temiz ve konforlu yaşamamıza neden olan bir numaralı faktördür. Doğalgaz sayesinde evlerimiz bodrumlarımız çok daha temiz havamız çok daha kaliteli duruma gelmiştir. Sağlığımız açısından da çok büyük aşama kaydetmemizi sağlayan doğalgaz özellikle nefes darlığı çeken hastalar açısından bulunmaz bir nimet hale gelmiştir.

Doğalgazın yanıcı ve sıkıştımı patlama özelliğinden dolayı, tesisatlarında çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Televizyonlarda duymakta olduğumuz ve daireleri boş verin apartman ve koca bir sokağa kadar hasar verebilen doğalgaz patlamalarına şahit olmuştursunuz. Bu patlamaların birden çok nedeni olabilir yalnız en önemli etkenlerden bir tanesi de kalitesiz yani TSE uygun olmayan ürünlerin kullanılması ve sertifikasız personellerin çalıştırılmasıdır.

Petek Temizleme

Firmamız uzun yıllardır doğalgaz işleri ile iştikal etmeyiz. Doğalgaz tesisat yatırımı ekonomik olarak pahalı bir yatırımdır. Büyük paralar harcayarak yapmış olduğumuz bu malzemelerin kısa sürede bozulmasını ve çürümesini istemiyorsak mutlaka periyodik olarak bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı ayrı olarak tesisat ve petek temizliği de mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Temizlenmeyen peteklerin içerisinde tortu oluşur. Bu çamurumsu tortu peteklerin içerisinde ki panelleri tıkar, böylelikle sıcak su geçişi engellenmiş olur. Eviniz, odanız ve iş yerleriniz ısınmaz. 

Doğalgaz Firması Meram

Gerekli Bilgiler; Gaz kullanırken

 • Cama takılan havalandırma (Ventilasyon) kesinlikle kapatılmamalıdır
 •  Baca bağlantısı varsa, bacanın temiz ve açık olduğundan sürekli emin olunmalıdır
 •  Gaz kaçağını alevle aramayınız, sabun köpüğü kullanınız
 •  Konut İçinde Gaz Kokusu Hissettiğinizde
 •  Cihazlarınızı, sayaç vanasını kapatınız
 •  Kapı ve pencereleri açarak ortamı havalandırınız
 •  Elektrik düğmelerine dokunmayınız (Açmayın, açıksa kapamayın)
 •  Telefon kullanmayınız (Çalıyorsa açmayın)
 •  Ateş ve kıvılcıma sebep olmayınız
 •  Bina sakinlerini uyarınız
 •  Gaz kokusu olmayan bir yerden 187 Doğalgaz Acil Hattını arayınız...

Meram doğalgaz tesisatçısı

Firmamız bünyesinde güneş enerjisi ve yedek parçası satışı ve arıza giderilmesi de vardır. Güneş enerjilerinizdeki su kaçağı, panel değişimi gibi sorunlarınız da bizlere ulaşabilirsiniz. Güneş enerji sistemleri montajı da yine uzmanlık isteyen bir iş dalıdır. Panellerin yanlış yere montajı ya da eğimin güzel verilememesi gibi hatalar da, enerji sisteminden randıman almanızı engeller ve bu hatanın giderilmesi size yeniden bir ek maliyete neden olur. Ayrıca peteklerinizin yer değişiminden dolayı çatınızda birden çok yerde hasar oluşacaktır.

Güneş Enerjisi

Yenilenebilir ve en ekonomik enerji dendiği zaman aklımıza gelen ilk yer Güneş’ tir. Güneş enerjisi yatırım maliyetleri olarak ekonomik ve 2 yıl gibi kısa zamanda kendisini amorti ettiği için karlı bir yatırımdır. Güneş enerji sistemleri çok arıza vermediği gibi bakımları da kolay ve ekonomiktir. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Kenan Demir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP