Mustafa Bozkurt

Buderus Yetkili Servisi - Isıser
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Konya Karatay Buderus yetkili kombi servisi olarak 15 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Konusunda uzman, sertifikalı ve profesyonel personellerimiz ile 7 / 24 hizmetinizdeyiz. Mobil ekiplerimiz ile günün her saatinde bizlerden destek alabilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda 15 yılımıza girmenin haklı sevinci içindeyiz. Buderus kombi bakımı deneyimli personellerimiz ile yapılmaktadır.

Kombi Servisi Karatay

Buderus 300 yıla yakın önce Almanya' da doğmuştur. Üstün döküm fabrikaları ile Almanya ve Avrupa' da kısa zamanda petek döküm, ısınma ve iklimlendirme teknolojilerine yönelmiştir. Dünya üzerinde iklimlendirme ürünlerinde (Kombi, Klima) büyük paya sahiptir. Kalite ve güvenin adı Karatay Kombi...

Kombi servisi olarak  kombilerdeki her arıza kodu servis çağırmanıza yada kombinizin bozulduğuna dair bir uyarı değildir. Bazı hataları kombinizin sizin yapmış olduğunuz hataları önceden fark edip kendisini korumaya alma ve sizleri uyarma kodlarıdır.

Buderus 4C arıza kodu bunlardan bir tanesidir. Kombinizdeki suyun maksimum seviyeye ulaştığını uyarısıdır. Bu arıza kodu bir kaç nedenden olabilir. Çözümü içinde bir kaç yol açıklayacağım. 

1- Kombideki su seviyesini kontrol etmeniz gerekir. Su seviyeniz azaldığı zaman yani 1,5 barın altına düştüğü zaman bu hatayı verebilir. Kombinize yeniden su basıp kombinizi resetlerseniz hata gidebilir.

2- Kalorifer vanalarınızı kontrol etmenizi ve kapalı ise yeniden açmanızı tavsiye edeceğiz. Yanlışlıkla yada yazın kapatılan vanalarınız yüzünden bu hatayı alabilirsiniz. 

3- Kombinizi resetlerseniz kombiniz düzelebilir yalnız Buderus kombilerde genelinde resetleme düğmesi bulunmadığından dolayı kombinizi kapatıp 1 kaç saniye sonra yeniden açmanızı tavsiye ederiz.

Karatay Kombi Servisi

Kombinizin uzun ömürlü olması için neler yapabiliriz?

1- Mutlaka yetkili servisler üzerinden hizmet almanız gerekmektedir. Konusunda uzman olmayan firmalara yaptıracağınız bakımlar yada arızalar sizlere daha büyük masraflar açacaktır.

2- Kombilerinizin bakımını mutlaka bahar aylarında ve yetkili servislere yaptırınız. Bakımı yapılmayan kombilerde pompa, brülör ve kart hataları sıkça karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir. 

3- Kombi yıllık bakımlarınızı ve petek temizliklerinizi mutlaka yaptırınız. Temizlenmeyen tesisatların içinde su çamurumsu bir tortu oluşturur. Bu tortu kombinizin suyu pompalamasını zorlar ve ömürlerini azaltır. Kombi yıllık bakımını ve periyodik bakımını yaptırınız.

15 yıllık deneyimimizle ISISER LTD. ŞTİ, firması olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Bozkurt isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP