Mustafa Bozkurt

Buderus Yetkili Servisi - Isıser
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Konya Selçuklu  kombi servisi olarak 15 yıllık hizmet zamanımız içerisinde, garantili ve güler yüzlü hizmeti görev edinerek yola çıkmanın mutluluğu içindeyiz. Sertifikalı ve konusunda uzman personel kadromuz ile sizlere 7 / 24 saat hizmet veriyoruz. Acil kombi ustası olarak günün her saatinde arayabilirsiniz.

Kombi Servisi Selçuklu

Buderus 4C arıza kodu kombinizdeki suyun maksimum seviyeye ulaştığını uyarısıdır.  4C hata kodu her zaman servis çağırmanız anlamına gelmez. Kombinize çok fazla su bastığınız demektir. Kombi su basınç göstergenizden kontrol ediniz. Suyun basıncı fazla ise kombi altındaki su tahliye vanasından suyunuzu tahliye edebilirsiniz. Kombiniz bir müddet sonra hatadan kurtulup normal çalışmaya başlayacaktır.

Kombiler korozyona bağlı dayanıklı alüminyum ve silisyum karışımı kullanılarak, bacı gazı sıcaklıkları çok fazla derecede düşürülür ve aynı zamanda baca gazı hacmi azaltılır ve ayrıca kombi içerisindeki su buharı yoğuşturarak baca gazındaki enerjiyi de dışarı atmamış oluyoruz. Yoğuşmalı kombiler üstün teknolojik gelişimimiz sayesinde yüksek enerji verimi elde etmenin karşılığında yakıtımızı minimize etmiş oluyoruz.

Yer tipi yeni nesil Buderus kazanlarımız ile her ortamda ve her projeye uygun tiplerimiz ile sizlerin yanınızdayız. Yüksek verimli, kolay montaj ve yüksek norm kullanma verimi ile diğer kazanlarından farklıdır. Kompakt ve hafif ürün tasarımı ile kurulumu ve kullanımı çok basit bir ürün çeşitlerimiz vardır.

Selçuklu Kombi Servisi

Oda kumandalarındaki arıza ve değişimleri ile ilgili bizlerden bilgi alabilirsiniz. Buderus oda kumandaları şık tasarımları, kullanımı kolay ve anlaşılabilir menüleri ile birden çok çeşidi ve tüm kombi modellerimize uygun kumandalarımız bulunmaktadır. Logomatic TC100 oda kumandamız dış hava sıcaklığını alarak ve aynı zaman da internet üzerinden hava durumu tahminini alarak oda sıcaklığınızı ayarlamanızda yardımcı olur.

Kombilerinizin uzun ömürlü olması için mutlaka periyodik bakımlarınızı ve yıllık bakımlarınızı Kombi Servisi Çağırıp yaptırmanız gerekmektedir. Kombilerinizin bakımlarınızı yaptırırken aynı zaman da peteklerinizin temizletme işlemlerini de yaptırmanız gerekmektedir. Şöyle anlatayım; Kombinizin bakımını yaptırdınız fakat peteklerinizi temizletmediniz. Tesisatlarınızın içinde bulunan çamurumsu su kombinize ısınmak için yeniden geldiğinde pompa ve brülörlerinize hasar verecektir. Peteklerinizi ve kombinizi aynı zamanda bakımlarınızı yaptırmanızda yarar vardır.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Bozkurt isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP