Mustafa Bozkurt

Buderus Yetkili Servisi - Isıser
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Meram  kombi servisi olarak misyonumuz, % 100 müşteri memnuniyeti olarak çıktığımız bu yola 15 yılı geride bırakmış olmanın mutluluğu içindeyiz.  Buderus servisi olarak profesyonel ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere Buderus kombi ve klimaları montaj, arıza ve bakımları konularında hizmet vermekteyiz. Konya’ mızın tek yetkili servisi olarak sizlere hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.

Kombi Servisi Meram

Kombilerinizdeki her arıza veya arıza kodu kombinizin arızalı olduğu anlamına gelmektedir. Kombinizin altında gelen su her zaman, kombinizin arızalı olduğu anlamına gelmemektedir. Fazla su basılması sonucunda oluşabilecek bir hata olma olasılığı yüksektir. Normal şartlar itibari ile kombilerin su basıncı 1,5 bar seviyesinde olması gerekmektedir. Fazla basılan suyu kombiniz kendisini korumak için, kombinizin altında bulunan tahliye vanasından tahliye edecektir. Bu arıza gibi görünse de kombiniz kendisini korumaya çalışıyordur, tabi her su akıntısı da su tahliyesi anlamına gelmemektedir. Bu hata karşılaştığınızda ilk olarak su basıncını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Kombinizin Uzun Ömürlü Olması İçin Yapılması Gerekenler Nedenlerdir?

Kombi yıllık ve periyodik bakımlarınızı mutlaka yetkili servisler üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yetkili servisler üzerinden gerçekleştirilmeyen bakımlar, tam anlamıyla yapılmaz ve hatalı bakım yapıldığı anlamına gelmektedir.

Kombilerinizin yedek parçaları, yetkisiz ve sertifikasız firmalar tarafından yapılan değişimler, daha büyük maliyetler karşınıza çıkartacaktır. Yedek parça garantisi veremeyecekleri gibi sonrasında çıkabilecek arızalar içinde garanti veremeyebilirler.

Yazın kombinizin elektrik enerjisini kesinlikle kapatmayınız, sadece ısıtma ayarlarını minimize ediniz. Elektrik akımı kesilen kombilerde yazılım yüklemesi gerekebilir ve arızaya geçme ihtimalleri yüksektir.

Petek temizlikleri de kombinizin uzun ömürlü olması için bir etken seçenektir. Kombinizin bakımını yaptırdınız fakat tesisatınızı temizletmediniz. Tesisatınızda bulunan çamurumsu su pompanıza zarar verecektir. Isınmadan fazla faturalar ödemeye başlayacaksınızdır, aynı zamanda pompanızın ve kombinizin de ömrü kısalacaktır.

Kombilerin uzun ömürlü olması için ve sizlere uzun yıllara hizmet vermesi için konusunda uzman personeller ile hizmet veren yetkili servislerden destek almanız gerekmektedir.

Meram Kombi Servisi

Kombi oda kumandası arızalarınızda sizlere bir telefon kadar yakınız. Oda kumandalarının çalışma prensibi, istemiş olduğunuz oda sıcaklığına ulaşınca, kombinizin fazla yakıt yakmaması için kendisini durdurmasıdır. Bu işlem bir kapatma işlemi değildir. Ayarlamış olduğunuz oda sıcaklığı, sıcaklığın altına düşünce yeniden kombiniz çalışmaya başlayacaktır.

Konya Buderus yetkili servisi, ISISER LTD. ŞTİ. firması olarak güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. 
USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Bozkurt isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP