İlyas Söğüt

Beyza Su
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Konya Meram su tesisatçısınamı ihtiyacınız var? Meram’ da 25 yıla yakın hizmet veren firmamız, petek temizliği, su kaçağı, tıkanıklık açma, güneş enerjisi sistemleri üzerine, profesyonel mobil ekipler ile hizmetlerine devam etmektedir.

Meram Su Tesisatçısı

Mobil ekiplerimiz ile günün her saatinde konusunda uzman personellerimiz den bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 25 yıla yakın su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız Meram halkının hizmetindedir.

Konya Meram Çeşmeci

Meram Konya'da Çeşmeci lazım olduğunda size en yakın çeşmeci olarak size en kısa sürede hizmet veriyoruz

Konya Meram Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti günümüzde sıkça görülmeye başlayan bir sorun olmaya başlamıştır. Bu sorunun başında eski binalarda kullanılan malzemelerim ömrünü tamamlamış olması ve artık değişmesi gerektiği, diğer bir nedeni ise yeni binalarda kullanılan malzemelerin TSE uygun olmaması ya da firma çalışanlarının kabiliyetlerinin yetersiz olmasından kaynaklanan sorunlardır.

Tesisatınızdaki su kaçakları hemen belli olmaz, beton suya doyacak, sonra bulduğu en ince yerden kendisini dışarıya bırakacaktır. Su kaçaklarını tespit etmek için eskiden ustalar tahmini olarak bir yerden kırmaya başlarlar, ne zamanki su kaçağı yerini tespit ettiler o zaman dururlardı. Tabi bu arada banyo, tuvalet ve mutfakta fayanslar ve sıvalar kırılmıştır.

Su kaçak cihazlarımız ile kırmadan ve dökmeden kaçaklarınızın yerlerini noktasal olarak bulabiliyoruz, sadece o bölgeye ufak bir operasyon ile sorununuzu gideriyoruz.

Klozetleriniz su kaçırmaya başlayabilir ya da sifonunuzu çektikten sonra su akmaya devam ediyor gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar da genelde klozet rezervuar (sifon) takımlarının eskimesinden ve ömrünü tamamlamasından ya da kullanıcı hatasından kaynaklanan bu sorunlar da profesyonel hizmet almanız gerekmektedir.

Tamirat sırasında kullanmış olduğunuz yeni ürünler mutlaka TSE standartlarında ve kaliteli ürünler olması gerekir ki ömürleri uzun olsun.

Konya Meram Tıkanıklık Açma

Lavabo ve tuvalet giderlerinizdeki tıkanıklıklar, eski binalarda sık görünse de, yeni binalarda da kullanım hataları veya kullanılan yanlış malzemelerin, yanlış ustalar tarafından montajı da eklenince bu sorunlar kaçınılmaz olmaktadır. Konya Meram tıkanıklık açma işleriniz için biz 7/24 buradayız, kesin çözüm

Kullanıcı hataları diye tabir ettiğimiz hatalar, atılan ya da kaçırılan katı atıklardan dolayı tuvalet ve lavabolarınız tıkanıklık gösterir. Tüy, kıl veya yemek artıklarından dolayı tıkanıklıklar doğal yollar ile kimyasal yollar ile açılabilme ihtimalleri vardır, katı atık ve s’ diye tabir ettiğimiz eğimlerde olan tıkanıklıklar kimyasal yollar ile açılamaz.

Tıkanıklıklarınızı artık bulmak ve açmak çok kolay. Tıkanıklık açma cihazlarımız son sistem termal kameralar ile tıkanığınızı noktasal olarak bulup, cihazlarımız ile tıkanıklıklarınızdan kurtarıyoruz. Bu tür tıkanıklıklardan kurtulmak için mutlaka profesyonel bir su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Tuvalet tıkanıklıklarınızı termal kameralı cihazlarımız ile tespit edip sizleri büyük dertten kurtarıyoruz.


Konya Meram Petek Temizleme

Yıllık ve periyodik olarak bakımları yapılmayan petekler ve tesisatların ömürleri çok kısalır, çünkü temizlenmeyen tesisatlarınızın içinde çamurumsu bir tortu oluşur. Bu katı tortu tesisatlarınızın bağlantı noktalarında ve peteklerinizin panelleri içini tıkar.

Bu tıkanıklık kombinizinden gelen sıcak suyun akışını engeller, bu sebep ile kombiniz iki kat çalışır ama ısınamazsınız.  Ayrıca bu çamurumsu katı toru plastik ve metal bölmeler de çürüme ve paslanma yapacaktır. Petek temizliklerinizi yılda bir sefer yaptırmanız gerekmektedir.

Kombinize aşırı yük bineceği için, kombi pompanız çok çabuk bozulacaktır. Kalorifer petek temikleriniz için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Güneş Enerjisi Sistemleri

Güneş enerjinizden sıcak su gelmiyor mu?  Güneş enerjiniz su mu eksiltiyor?, Güneş enerjinizde antifiriz azalması mı oluyor? Güneş enerji arıza, montaj ve satış konularında, 25 yıllık tecrübemiz ile siz değerli Meram halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz.

Güneş enerjisi sistemlerindeki en büyük hatalar usta seçiminden ve montaj aşamasında yanlış yere ve panellerin eğiminin tam verilememesinden kaynaklı olduğu bilinmektedir. Ehil olmayan ustalar panellerinizi çatıya yerleştirme aşamasında, güneş görmeyen yerlere panellerinizin konulması ya da panellerinizin eğiminin güneşe göre yapılmamasından kaynaklı sorunlar yüzünden güneş enerji sistemlerini randımanlı kullanamamaktadırlar.

Ayrıca kullanılan malzemelerinde TSE uygun olmayan kalitesiz malzeme olması da tesisatınızın ömrünü azaltmaktadır. Güneş enerji sisteminiz montaj olacaksa veya bir arıza ile karşılaşırsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İlyas Söğüt isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP