İlyas Söğüt

Beyza Su
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Selçuklu su tesisatçısı olarak her türlü, su tesisatı işiniz için bizi arayabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz son teknoloji ürünü cihazlar ile ev ya da iş yerinizi kırmadan dökmeden oluşan problemlerinizi çözüyoruz...

Selçuklu Su Tesisatçısı

Selçuklu sıhhi tesisatçısı olarak 20 yılı yakın hizmet veren firmamız petek temizliği, kaçak bulma ve tuvalet tıkanıklıklarını da son teknoloji cihazlarımız ile tespit edip sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti ile çıkmış olduğumuz bu yolda Konya’ da her konuda öncü firma olmanın mutluluğu ve sevinci içindeyiz.

Su Kaçağı Tespiti

Konya ilk Su kaçağı makinesi getirmenin ve bu teknolojiye kavuşturmanın mutluluğu bize yetmektedir, kırmadan ve dökmeden su kaçağının yerini noktasal tespit ediyoruz. Konya' da evinizde iş yerinizde su kaçağı varsa kırmadan su kaçağını elektronik aletlerimizle noktasal olarak buluyoruz.

Eskiden olduğu gibi su kaçağı nerede diye fayansları, sıvaları kırarak su kaçağını bulan ustalardan kendinizi koruyun. Pratik tesisat olarak son sistem makinelerimizle su kaçağının yerini tespit ediyor ve onarıyoruz. Müşterilerimizin zararlarını minimumda tutmayı ilke edinen firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir.   

Su kaçağı binalarda sık görülen bir tesisat arızasıdır. Eski binalarda boruların çürümesiyle ortaya çıkan su kaçakları olduğu gibi yeni binalarda da uygulama hatalarından dolayı su kaçağı görülebilmektedir. Su kaçaklarının olmaması mümkün değildir önemli olan en az zararla arızanın nasıl giderilmesi gerektiğini bilmektir.

Sizin de konutunuzda su kaçağı varsa evinizi kırdırarak değil teknolojiyi kullanarak tespit ve onarım yapan firmaları tercih edin. Masrafınızı en aza indirin. Pis su atık su tesisatı ile ilgili işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Gelişen şehirler ve yüksek binalara şehir şebeke su basınçları yetmemektedir. Yüksek binalarda oturan komşularınızın kombi, çamaşır makinelerinin temiz yıkamadığından, bulaşık makinelerinin iyi temizlemediğinden ve şohbenlerindeki sorunlarından bahsettiklerini ve şikayet ettiklerine şahit olmuştursunuz.

Hidrofor apartmanlarda yüksek katlara su basma pompa ve deposuna verilen genel addır. Şehir basıncının yeterli olmadığı yerlerde hidrofor ile suyun tazyiki artırılır. Hidrofor satışı, yedek parça ve arıza giderilmesi gibi konularda bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz.

Su Tesisatçısı

Klozet içine su kaçırıyor ise, sifonu çektikten sonra su akmaya devam ediyor ise klozet tamiri ile ilgili bütün sorunlarınız da sadece bilgi amaçlı dahi olsa bizlere ulaşabilirsiniz. Klozetlerin altından su kaçırma sorunu, eski binalar da veya sık kullanılan klozetler de olacak diye bir durum söz konusu değildir.

Ustalık ile yapılmayan klozetler ve kalitesiz malzeme kullanımından dolayı da sürekli olarak başınıza böyle sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Klozetlerinizden altından kaçan su için sizlere destek olmak isteriz.

Eski binalar da ve kalitesiz ve yanlış kullanılan malzemelerin kullanıldığı apartmanlarda, pimaş pis su boruları çok çabuk tıkanır. Bu tıkanıklıklar aynı zamanda sağlığınızı tehlikeye atacaktır.

Tıkanıklıkları doğal yollar ile açabilme ihtimalleri vardır, yalnız katı atıklardan oluşan ve inşaat atıklarından oluşan tıkanıklıkları ne kimyasal yöntemler ile nede doğal yöntemler ile açma ihtimaliniz yoktur. Profesyonel destek almanız gerekmektedir. Kırmadan dökmeden, termal kameralar ile tıkanıklığı tespit edip, noktasal olarak açma işlemini yapabiliriz.

Güneş Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi sistemleri gelişen teknoloji ile beraber, insanlığa sunulmuş çok büyük bir üründür. Güneş enerji sitemlerdeki en büyük sorunların başında çatıya yapılan yanlış montaj, kullanım hesaplamalarının yanlış yapılmasından olabilmektedir.

Yanlış montaj yapılan enerji sistemleri, panellerin güneş görmeyen yerlere montajı gibi sorunlarda hataların yeniden düzeltilmesi ve yapılması birçok ek maliyete neden olacaktır. Güneş enerjisi su azaltması, antifiriz azaltması gibi sorunlarda bizleri 7 / 24 arayabilirsiniz.

Su Tesisatçısı Selçuklu

Petek Temizleme

Temizlenmeyen petek ve kombi tesisatlarınızın içerisin de çamurumsu bir tortu birikir. Bu tortu peteklerinizde ve t diye tabir ettiğimiz bağlantı bölgelerin de birikme yapar, böylelikle sıcak suyunuz tesisatınız da tam devir daim yapamaz ve her bölgeyi ısıtamaz. Isınmadığınız halde yüksek fatura ödemeye mahkum olursunuz.

Peteklerinizin yarısı ısınıp yarısı ısınmıyor ise sebebi petekleriniz deki tıkanıklıktır. Kombi ve peteklerinizin periyodik ve yıllık temizliklerinizi mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Tıkanan peteklerin içindeki paneller çürümeye başlar, tesisatınızın ve peteklerinizin ömrü kısalır.

Petek temizleme cihazlarımız ile 1 saate yakın sürede tesisatınızı ilk günkü haline getiriyoruz. Özel kimyasallarımız ile kombi, petek ve tesisatınızın çürümesinin önüne geçiyoruz. Selçuklu' da Petek temizlemeyi % 100 müşteri memnuniyeti ile biz yaparız. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İlyas Söğüt isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP