Hakkı Yılmaz

Kır Yapı İnş Malzemeleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Rize ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Çayeli su tesisatçısı olarak 20 yıldır güven ve kalitenin adı olmaya çalıştık. Konusunda uzman, sertifikalı ve profesyonel personellerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. 7 / 24 bizlere ulaşıp yaşamış olduğunuz sorunlar ile bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Çayeli Su Tesisatçısı

Lavabo ve tuvaletler neden tıkanır çözümü nedir? Lavabo ve tuvaletlerin tıkanıklık nedenleri aynı gibi görünse de farklı sebeplerden dolayı tıkanırlar. Lavabolar yemek artıkları, küçük sabun artıkları ve sıvı yağ atıkları gibi sebeplerden tıkanırken, tuvaletler atılan ya da kaçırılan katı atıklar ya da inşaat artıkları nedeni ile tıkanırlar.

Çözüm için ise farklı yollar kullanabilirsiniz. Lavabolar için sirke ve tuz karıştırıp dökebilirsiniz ya da ufak bir el pompası ile çözüm arayabilirsiniz. Tuvalet için bunlar yeterli olmayacaktır. S' le biriken atıklar için daha profesyonel çözümler bulmanız gerekir. Buda konusunda uzman bir sıhhı tesisatçı ile olur. Lavabo tıkanıkları ve tuvalet tıkanıklıkları için bizleri arayabilirsiniz.

Petek temizliği neden önemlidir ne zaman yapılır? Temizlenmeyen petekler zaman içerisinde tesisatınızın için de çamurumsu bir tortu oluşturur. Bu tortu peteklerinize sıcak suyun akışını engeller. Tesisatınızın, peteklerinizin ve kombinizin ömrü kısalır ve size daha büyük masraflar açmaya başlar. Her yıl kış başlamadan bahar aylarında mutlaka peteklerinizin periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Hidrofor satış, montaj ve arızalarınız da bizlerden destek alabilirsiniz. Hidrofor hesaplaması nasıl yapılması gerekir gibi yatırım maliyeti konularda  ücretsiz keşif hizmeti vererek sizlere destek veriyoruz. Hidforolar su basıncının yetmediği yerlerde yüksek katlara suyu basamaz. Buralarda hidrofor desteği ile yukarı katlara rahatlıkla su basılabilir.

Klozet banyo takımı değişimi, çeşme takımı, conta değişimi gibi konularda ekibimizden destek alabilirsiniz.

Su Tesisatçısı Çayeli

Çayeli su kaçağı makine ile bulabilen öncü firmayız. Su kaçakları kolay bulunabilen bir sorun değildi. Kaçağı bulabilmek için tüm binada hasara yol açılabiliyordu. Şimdi gelişen teknoloji ile birlikte kaçaklarınızı cihazlarımız ile bulabiliyoruz.

Masrafsız kırmadan, dökmeden nokta atışı ile kaçağın oldu bölge bulunup sadece o bölgeye operasyon yapılabiliyor.

Çayeli' n de su ile ilgili ne işiniz var ise doğru yerdesiniz. Su tesisatı ile ilgili günün her saatinde bizlerden destek alabilirsiniz. Rize ve çevresinde mobil ekiplerimiz ile siz değerli halkımıza destek vermenin mutluluğu içindeyiz. 
USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hakkı Yılmaz isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP