Hakkı Yılmaz

Kır Yapı İnş Malzemeleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Rize ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Derepazarı su tesisatçısı olarak 20 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Günün her saatinde ekiplerimiz sizlere hizmet verip sorununuzu giderebilirler. Bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

Derepazari Su Tesisatçısı

Yıllık ve periyodik bakımları yapılmayan petekler içlerinde çamurumsu tortu oluştururlar. Bu tortu peteklerinizde ve tesisatlarınız da tıkanıklığa sebep olur. Petek temizliği yapılmayan tesisatlar da kombi, petek ve tesisatlarınızın ömürleri azalır.

Isınmadığınız halde yüksek faturalar öderseniz ve ileride daha fazla masraf çıkaracaktır. Kombi pompaları bu çamurumsu suyu pompalama yapmakta zorlanacaktır, peteklerinize sıcak su yollayamayacaktır. Uzun yıllar tesisatınızı kullanmak istiyorsanız petek temizliğini her yıl periyodik olarak yaptırmanız gerekmektedir.

Lavabo tıkanıklıklarını görsel kameralar ile tıkanıklığı noktasal olarak görebilir ve noktasal olarak tıkanık olan bölgeye operasyonda bulunabiliriz. Tuvalet tıkanıklıkları da atılan ya da kaçırılan katı atıkların oluşturdukları tıkanıklık nedenleridir. Ayrıca inşaat zamanından kalan pislikler ve kum, çimento gibi atıklarda tuvaletlerinizi tıkayacaktır. Burada da kamera görüntüleme yapıp tıkanıklığı bulup ona göre müdahalede bulunabiliyoruz.

Klozet tamir ve takım satışı, klozet takım montajı gibi konularda ayrıca çeşme tamiratı, satışı ve montajı gibi ustalık gerektirecek konularda bizlerden destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere günün her saati hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz.

Eski binalarda su tesisatı demir borular ile yapılırdı. Zaman içinde bu demir tesisatlar su içindeki kirecin de etkisiyle pas ve küf tutarlar ve borularda delinmelere ve kaçaklara başlar. Yeni binalarda da kullanılan malzeme kalitesi ya da ustanın hatası ile bu sorunlar görünebilmektedir. Eskiden su kaçağını bulabilmek için birden fazla yer kırılır eğer kaçak bulunamazsa kırılmaya devam edilirdi.

Ufak bir kaçak için çok fazla fayans ve duvarınız delinirdi. Şimdi gelişen teknoloji  cihazlar ile noktasal olarak kaçak tespiti yapılabiliyor. Kameralı ve sesli cihazlar ile kaçağın nereden olduğunu tespit edebiliyoruz. Evinize fazla hasar vermeden kaçağın bulunduğu yere operasyon yapıyoruz.

Su Tesisatçısı Derepazarı

Duşakabin satış, arıza ve montaj hizmeti firmamız tarafında hizmetler arasında gelmektedir. Duşakabin seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Duşakabinler tekneli ve teknesiz olarak 2' ye ayrılmaktadır.

Duşakabinlerin tekne sağlamlığına, kapı ve tekerleklerin malzeme kalitesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca duşakabininizin cam ya da mika cam olarak dış görünüşte olabilirler. Burada cam olanlara daha dikkat etmek gerekmektedir. Görünüş olarak güzel dursa da kırıldıkları zaman sağlığınızı tehlikeye atabilir.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hakkı Yılmaz isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP